Усі новини за 14 Квітень 2015

Канадський посол прочитав лекцію в УжНУ

Канадський посол прочитав лекцію в УжНУ

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук 14 квітня прочитав лекцію «Життя на прикордонні», у якій закцентував увагу на безпеці кордонів Канади й Америки, а також розповів про те, яку книгу закарпатця прочитав. 
Ужгород 11-м дізнався про “Життя Марії” Жадана

Ужгород 11-м дізнався про “Життя Марії” Жадана

Ужгород став 11 містом в Україні, де відбулася презентація нової книги Сергія Жадана “Життя Марії”. Письменник називає книгу дуже інтимною: у ній чимало текстів, присвячених війні, а також вірші про любов, пристрасть, відданість. 
66% закарпатців за День Перемоги 9 травня

66,3% закарпатців вважають, що День Перемоги потрібно відзначати 9-го травня

Більшість населення Закарпатської області та інших західних регіонів вважає, що перемогу над фашистською Німеччиною як і раніше потрібно відзначати 9-го травня, а не 8-го, як це прийнято в країнах Західної Європи. Такі дані були отримані в результаті опитувань, проведених Центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка з 13 по 20 березня 2015 в 24-х областях України і Києві. Вибірка склала 2800 осіб, похибка не перевищує 1,9%.
Яким було Закарпаття у ранньому Середньовіччі

Яким було Закарпаття у ранньому Середньовіччі

Відомий ужгордський педагог-історик Федір Брецко спеціально для нашого сайту написав короткий екскурс в історію Закарпаття. По суті, це шпаргалка для студентів та учнів шкіл, а також стислий матеріал, поданий у доступній формі для тих, хто хоче дізнатися історію нашого краю та міста. Подаємо частинами. Сьогодні читайте про те, яким було Закарпаття у ранньому Середньовіччі.  
Ужгородців запрошують поганяти на великах

Ужгородців запрошують поганяти на великах

3 травня у рамках сімейного фестивалю "Майся фест" в Боздоському парку відбудуться велоперегони для дітей від 2 до 15 років. Дивогонка не є професійним змаганням та має на меті розважити дітей і згуртувати велородини Ужгорода й Закарпаття.
Кожного десятого просять чекати з зарплатою

Кожного десятого просять чекати з зарплатою

З постійними затримками виплат зіштовхуються 12% офісних працівників. Кожного десятого просять зачекати час від часу. Ще 16% пощастило трохи більше. За останні півроку зарплату їм затримували вкрай рідко.
 • Показанно (1-9 з 9)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com