Усі новини за 21 Квітень 2015

400 тисяч сімей отримали "листи щастя" для субсидій

400 тисяч закарпатських сімей отримали "листи щастя" для субсидій

Як ми повідомляли, вчора під час прес-конференції голова Закарпатської ОДА Василь Губаль просив закарпатців заповнювати анкети для отримання субсидій. Сьогодні з’явилася інформація щодо "гарячих ліній", на які можна звертатися у районах з метою отримання певної інформації про субсидії. 
Чемпіон Закарпаття з шахів - Віктор Бунда

Чемпіон Закарпаття з шахів - Віктор Бунда

18— 19 квітня в Ужгороді пройшов чемпіонат Закарпаття з класичних шахів серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 43 спортсмени. Цьогорічним чемпіоном став 31-річний ужгородець Віктор Бунда, який набрав 6 очок з 7 можливих. Другим став 67-річний ветеран Володимир Рижонков, третім — Юрій Ісак.
В Ужгороді відбувся Чемпіонат Закарпаття з орієнтування

В Ужгороді відбувся Чемпіонат Закарпаття з орієнтування

В Ужгороді за підтримки управління молоді та спорту ОДА протягом вихідних відбулися традиційні щорічні обласні змагання "Закарпатська Весна – 2015" - Чемпіонат області на коротких та скорочених дистанціях зі спортивного орієнтування.
Фотомандрівка в український ресторан “Барвінок” у Кошице

Фотомандрівка в український ресторан “Барвінок” у Кошице

  У самому серці словацького Кошице, біля знаменитого готичного католицького собору Св. Єлизавети вже півроку працює чи не перша у Словаччині українська ресторація “Барвінок”. Емігрант із України Геннадій Міхнов разом із родиною заснували й відкривали заклад і всі тут працюють. Господар розповів Prozak про стартовий капітал і правила гри, гостей із Чилі й Перу, про українські сукні й рушники початку ХХ століття... Була і дегустація :)
Цілий тиждень присвятили книзі в ужгородській школі

Цілий тиждень присвятили книзі в ужгородській школі

Відомі закарпатські письменники і журналісти взяли участь у «Тижні книги», який тривав в Ужгородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови з 14 по 17 квітня. Зустрічі організували під час уроків літератури, аби діям було цікавіше освоювати навчальну програму. 
Закарпатських суддів перевіряють люстратори

Закарпатських суддів перевіряють люстратори

Відокремлений підрозділ «Закарпаття» національного люстраційного комітету з питань запобігання і протидії корупції проводить комплексну перевірку закарпатських суддів, яких влада хоче призначити пожиттєво.
 • Показанно (1-11 з 11)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com