Усі новини за 27 Квітень 2015

6 умов для якісної роботи працівників

Закарпатцям від «HR-кав'ярні»: 6 умов для якісної роботи працівників

25 квітня в Ужгородському прес-клубі відбулася зустріч Львівського клубу менеджерів із персоналу “HR-кав'ярня”, на якій розповідали про ефективне управління персоналом. Кореспондент ProZak теж відвідав цей захід, та записав кілька корисних порад з того, які умови необхідно створити у компанії, щоб працівник показував найкращі результати.
В Ужгороді розпочався 5 тур гандбольної Суперліги

В Ужгороді розпочався 5 тур гандбольної Суперліги

Сьогодні в Ужгороді стартував 5 тур жіночої гандбольної Суперліги у Західній групі, в якому ГК “Карпати” проведуть чотири матчі. Перший матч ужгородки проведуть завтра, у вівторок. Суперником “Карпат” буде “Хмельничанка”. Поєдинок відбудеться на майданчику "Карпати Арена". На матчі, що відбуватимуться у СК “Карпати Арена” курсуватиме автобус від СК “Юність”.
Ужгородський аеропорт на 70% не огороджений

Ужгородський аеропорт на 70% не огороджений

Директор департаменту ЖКГ, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Василь Пригара на засіданні постійної комісії з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій констатував: фінансовий стан аеропорту "Ужгород" невтішний: «На 70% огорожа підприємства відсутня, один з радарів вийшов з ладу. Є проблеми із сертифікацією аеропорту. І шансів її провести, якщо її будуть проводити закордонні фахівці мінімальні».
Апеляційний суд Закарпатської області очолив Дроботя

Апеляційний суд Закарпатської області очолив Дроботя

Згідно Порядку призначення голови та заступників голови апеляційного суду Закарпатської області, затвердженого рішенням зборів суддів апеляційного суду Закарпатської області від 25.04.2014 вибори проводяться протягом 10 днів з дня  закінчення повноважень, чи відкриття вакансії з інших підстав.
Як Ужгород ставав освітнім, науковим, мистецьким центром

Як Ужгород ставав освітнім, науковим, мистецьким центром

Вчора ми публікували першу частину історії Ужгорода, яку у доступній формі написав для нашого сайту відомий ужгородський історик Федір Брецко. Інформація важлива для тих, хто хоче нагадати собі історію міста, чи й взагалі відкрити для себе щось нове про заснування Ужгорода і його розвиток протягом багатьох століть. Сьогодні публікуємо другу частину про Ужгород спортивний, освітній, науковий, культурний, мистецький центр. 
В Ужгороді хочуть забудувати двір між 11-ма дев’ятиповерхівками

В Ужгороді хочуть забудувати двір між 11-ма дев’ятиповерхівками

4 тисячі жгородців можуть втратити повноцінний двір. Ще з 2008 р. мешканці одинадцяти словацьких дев’ятиповерхівок по вул. 8 Березня, Можайського, Ген.Свободи змушені відстоювати право на прибудинкову територію та з насторожею очікувати можливих дій стосовно забудови їхнього двору.  
  • Показанно (1-12 з 12)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com