Усі новини за 29 Квітень 2015

Густі став головою спілки письменників на Закарпатті

Густі став головою спілки письменників на Закарпатті

Участь у голосуванні взяла абсолютна більшість письменницького осередку – 35 із 37 членів. Всі як один, повторно підтримали кандидатуру письменника Василя Густі, який і раніше перебував на цій посаді.
5 порад для тих, хто шукає працівника

Закарпатцям від “HR-кав'ярні ”: 5 порад для тих, хто шукає працівника

25 квітня в Ужгородському прес-клубі відбулася зустріч Львівського клубу менеджерів із персоналу “HR-кав'ярня”, на якій розповідали про  ефективне управління персоналом. Кореспондент ProZak теж відвідав цей захід, та записав кілька корисних порад для тих, хто шукає працівників.
10 порад від ужгородського дієтолога Олени Некрахи

10 порад про харчування від ужгородського дієтолога Олени Некрахи

Правильне харчування має безліч секретів, але черпати їх варто не з випадкових статей в Інтернеті, а від хороших експертів. Цього разу Prozak публікує кілька цікавих моментів про здорову їжу від дієтолога клініки Перлина” в Ужгороді Олени Некрахи. Вона поділилася порадами під час healthy workshop у рамках проекту “Razom workshops”, який нещодавно проходив в Ужгороді. А ми записали.
Закарпатський мегабренд №7: «Закарпатські фестивалі»

Закарпатський мегабренд №7: «Закарпатські фестивалі»

Як ми повідомляли, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття. 
  • Показанно (1-8 з 8)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com