Усі новини за 14 Травень 2015

Чубірко викликав на килим голову "Закарпатгазу"

Голова Закарпатської облради Чубірко виясняв із керівником "Закарпатгазу" причину завищених квитанцій

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко провів зустріч із головою правління ПАТ "Закарпатгаз" Віталієм Шатило, щоб дізнатися причину того, чому закарпатцям прийшли квитанції із завищеним тарифом.
Тернову виставку привезла до Ужгорода відома газета

Тернову виставку привезла до Ужгорода відома газета

16 Міжнародну фотовиставку привезла до Ужгорода відома газета "День". В експозиції представлено кращі фотороботи Міжнародного конкурсу, який проводить це видання. Презентувала виставку 14 травня у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая особисто головний редактор видання Лариса Івшина. 
135 швачок шукають на Закарпатті

135 швачок шукають на Закарпатті

На Закарпатті сьогодні немає вакансій із зарплатою понад 5 тисяч гривень. Зате є 12 вакансій, за які пропонують по 3 тисячі. Загалом середня зарплата в області, за даними Закарпатського обласного центру зайнятості – 1800 гривень. Як ми повідомляли, сьогодні в області, за офіційними даними - 9,5 тисяч безробітних. 
Йосип Кобаль: Чому закарпатці не окремий народ

Йосип Кобаль: Чому закарпатці не окремий народ, а Лаборець, Корятович і будителі – не герої

Історія не знає умовного способу, стверджує відомий вислів. Нерідко вона є приводом маніпуляцій людьми, які не знають історії і не цікавляться нею. Помилкових суджень вистачає і в підручниках, які колись були частиною ідеології й не могли бути написані інакше. Відтак сьогодні маємо ціле покоління наших земляків, які не знають свого походження, помилково оцінюють події і сіють абсурдність серед інших людей, зокрема, приїжджих туристів.  
  • Показанно (1-6 з 6)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com