Усі новини за 23 Травень 2015

"Говерла" гарантує собі УПЛ на наступний сезон

"Говерла" гарантує собі УПЛ на наступний сезон

«Говерла» в рамках 25-го туру зустрічалася в Києві з «Металургом» (Д). Донецька команда до матчу підійшла у середині турнірної таблиці, заздалегідь завершивши боротьбу за зону єврокубків, «Говерла» в ранзі команди що бореться за виживання. У цьому матчі ужгродці здобули очко, у той час як у паралельному поєдинку "Карпати" програли "Динамо" і втратили можливість наздогнати "Говерлу".
 «3096»: життя в бункері

«3096»: життя в бункері

«3096» - це австрійський фільм, відзнятий на основі автобіографії Наташі Кампуш, яку у віці 10-ти років викрав Вольфган Приклопиль і тримав дівчину у полоні аж 8 довгих  років.  У 2006 році ця історія сколихнула всю Європу.
Чому в шкільних підручниках історія перекручена

Чому в шкільних підручниках історія Закарпаття перекручена

  У матеріалах на історичну тематику, опублікованих на нашому сайті раніше, вже йшлося про те, що історія Закарпаття переповнена міфами, які витворювали протягом століть з метою ідеологічного впливу чи просто від незнання фактів. Внаслідок перекручень сьогодні виросло ціле покоління людей, які не знають своєї історії. Однак ще гостріше це питання постає у шкільних підручниках, які й досі навчають наших дітей неправдивій історії. Детальний аналіз того, що пишуть не так про Закарпатців у шкільних підручниках, зробив декан історичного факультету УжНУ Володимир Фенич. Усвідомлюємо, що текст переповнений покликаннями і через це може сприйматися складно, але для того, щоб факти не були голослівними, подаємо статтю з усіма джерелами. Наразі публікуємо першу частину дослідження, у якому йдеться про назву Закарпаття,  королівську стоянку, князя Корятовича, період історії краю за часів Богдана Хмельницького, а також інші історичні перипетії, які, на думку В. Фенича, пояснені в шкільних підручниках невірно.
Вихідні на Закарпатті: фести лицарів, гонгів і театралів

Вихідні на Закарпатті: фести лицарів, гонгів і театралів

Навіть погода сприяє чудовим вихідним, які вже тривають на Закарпатті. Вже традиційно ProZak.info збирає для вас цікаві події в Ужгороді й області. На цей раз пропонуємо відвідати аж три різні фести - "Стрібний татош", "Етно-Діа-Сфера" і "Гонгі-фест". А ввечері беріть велик - і гайда на перший велозаїзд цього сезону. 
  • Показанно (1-4 з 4)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com