Усі новини за 25 Травень 2015

В УжНУ - нова спеціальність

В УжНУ - нова спеціальність "Реклама і зв’язки з громадськістю"

Цього року буде здійснюватися перший набір абітурієнтів на нову спеціальність в УжНУ - "Реклама і зв’язки з громадськістю". Студенти-журналісти в рамках практичного заняття з «Паблік рилейшнз» разом зі своїми колегами з інших факультетів влаштували флешмоб-презентацію логотипу нової спеціальності.
Закарпатців у І-му кварталі стало на 329 осіб менше

Закарпатців у І-му кварталі стало на 329 осіб менше

На 1 квітня 2015р. в області, за оцінкою, проживало 1259,0 тис.осіб. Упродовж I кварталу  2015р. відбулося загальне скорочення  населення у кількості 607 осіб, що у розрахунку на 1000 жителів становило 2,0 особи. Природне скорочення населення відбулося у кількості 329 осіб  або 1,1 особи у розрахунку на 1000 жителів.
Чемпіонат Закарпаття. "Ужгород" громить "Поляну" 7:0

Чемпіонат Закарпаття. "Ужгород" громить "Поляну" 7:0

У обласному чемпіонаті відбулися матчі 4-го туру. Найбільший рахунок був зафіксований у грі за участю «Ужгорода». У ворота «Поляни» ужгородці забили сім «сухих» м’ячів. Голи: Лютнянський (8 п.), Скунзяк (23), Чумак (39), Горський (36), Смокоровський (42), Віщак (60), Бандурович (76). Команда з обласного центру продовжує йти без втрат. Матч лідерів Західної зони у Першій лізі не закінчився, в іншому матчі «Баранинцям» зараховано технічну перемогу. У турі не зафіксовано жодної нічиї. Наступний тур за тиждень.
Що закарпатцям потрібно знати про ОСББ

Що закарпатцям потрібно знати про ОСББ

У житловому секторі назріває серйозна реформа. Її початок ознаменувало прийняття у першому читанні законопроекту №1565 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Його основна мета - законодавчо визначити механізм прийняття спільних рішень співвласниками багатоквартирних будинків і надати їм можливість ефективно управляти спільним майном. В Ужгороді сьогодні із понад тисячі багатоквартирних будинків, майже 900 – обслуговують ЖРЕРи, у 118-ти – створено ОСББ. Чим корисні такі об'єднання і для чого потрібен новий Закон,  - пояснює заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона БАБАК.
 • Показанно (1-8 з 8)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com