Усі новини за 26 Травень 2015

Фестиваль «Срібний Татош»: лицарські бої, турніри лучників та петанкістів

Фестиваль «Срібний Татош»: лицарські бої, турніри лучників та петанкістів

23-24 травня у Чинадієвському замку, що поблизу Мукачева, пройшов IV Міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». Сюди з'їхалися учасники реконструкторських клубів з України, Словаччини та Угорщини. За словами організаторів, за два дні фестиваль відвідали кілька тисяч туристів.
На Закарпатті змодельовано 43 громади

На Закарпатті змодельовано 43 спроможні територіальні громади

Перспективний план щодо формування спроможних територіальних громад наразі перевіряють у Міністерстві регіонального розвитку. Невдовзі його повинні затвердити на сесії облради. Громади, які пропонують Закарпаттю, показані на карті. 
Чому в Закарпатті гальмує мобілізація

Чому в Закарпатті гальмує мобілізація

Останнім часом тема мобілізації в Закарпатті набула широкого розголосу. Зокрема, через те, що ресурс бажаючих йти до війська закарпатців фактично вичерпався, а влада вимагає виконання плану 5-ї черги мобілізації.Через це явно активізувалася робота правоохоронців та військових комісарів і не завжди все відбувається в правовому полі.
1 % ужгородців ввжають міські дороги хорошими

1 % ужгородців ввжають міські дороги хорошими

Проблема бездоріжжя в Україні вже давно не є новиною ні для кого. Так само як не є новиною ні для кого і постійні скарги місцевих рад на відсутність фінансування і блокування коштів із державного бюджету на їхній ремонт.
Закарпатці проти «газових» лічильників

Закарпатці проти «газових» лічильників

Ще 18 травня ПАТ «Закарпатгаз» почав кампанію по безкоштовному встановленню газових лічильників.Протягом останнього тижня  працівники Ужгородського сервісного центру з газифікації товариства відвідали 27 адрес і встановили 16 лічильників.Однак встановлення лічильників викликає протест у самих мешканців.
 • Показанно (1-9 з 9)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com