Усі новини за 28 Травень 2015

В Ужгороді відбувся форум кухарів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Ресторатори 12 районів Закарпаття з'їхалися до Ужгорода на форум

Як  ми повідомляли, сьогодні в Ужгороді вперше відбувся з'їзд-форум закарпатської кухні. На нього завітали представники майже всіх районів Закарпаття з метою обговорення бренду закарпатської кухні та підписання меморандуму про співпрацю. Крім офіційної частини, під час якої тривало жваве обговорення, учасники форуму привезли з собою продукцію, яку виготовляють. Тож сьогодні у «Кілікії», яка приймала форум - справжнє гастрономічне свято!
Стипендії будуть лише в соціально незахищених або дуже успішних

Стипендії будуть лише в соціально незахищених або дуже успішних

Система нарахування студентських стипендій, яка успадкована від Радянського Союзу, повинна бути змінена. На цьому під час брифінгу наголосила перший заступник міністра освіти Інна Совсун.
Завтра в Ужгороді - безалкогольна вечірка

Завтра в Ужгороді - безалкогольна вечірка

Організація “LECHO .V. PLECHO ” за підтримки організації “Street Workout Uzhgorod “(голова – Владислав Рущак) влаштовує безалкогольну вечірку, присвячену останньому дзвонику для учнів та випускників шкіл. Організатори обіцяють, що проведення вечірки буде абсолютно тверезим, адже діяльність організації “SW-Uzh” спрямована на пропаганду здорового способу життя, активного відпочинку.
На Ужгородській дитячій залізниці встановлять рекорд

На Ужгородській дитячій залізниці встановлять рекорд

У рамках благодійного проекту «Дитячий експрес», присвяченому Дню захисту дітей, планується силами дітей та батьків Ужгорода побудувати найдовшу іграшкову залізницю і вперше в Україні встановити такий рекорд Гіннеса. 
Закарпатська облрада ввела електронні петиції

Закарпатська облрада ввела електронні петиції

В Закарпатській облраді запроваджують механізм електронних петицій. Відповідне рішення з ініціативи голови облради Володимира Чубірка прийнято депутатським корпусом, - повідомляє прес-служба облради.
Закарпатські олімпійці проти кулуарних призначень

Закарпатські олімпійці проти кулуарних призначень

Незважаючи на те, що представники лижного спорту Закарпаття на мажорній ноті завершили сезон, приводу для оптимізму немає. Навпаки, доводиться констатувати мізерні перспективи на найближчу зимову Олімпіаду. 
До Ужгорода з’їхалися письменники на «Книгу-фест»

До Ужгорода з’їхалися письменники і літературознавці на «Книгу-фест»

В Ужгороді розпочалася виставка «Кнгига-фест». У перший день її гостями стали дослідник епістолярної спадщини Івана Чендея, доктор філологічних наук Сидір Кіраль, письменник, журналіст, редактор Юрій Винничук, директор видавництва „Апріорі” Юрій Ніколишин, письменниці Марія Чумарна і Ярослава Павличко. 27 травня в обласній бібліотеці вони розпочали книжковий фестиваль презентаціями власних книг.  
Світлик: Балога "збільшує" Мукачево та ізолює Ужгород

Світлик: Балога "збільшує" Мукачево та ізолює Ужгород

Нещодавно ми повідомляли вам про те, що на Закарпатті хочуть створити 43 громади. У попередньому матеріалі йшлося й про питання децентралізції і процесу створення громад - “ На Закарпатті створять спроможні міні-райони зі своєю владою”. Виявляється, це далеко не всі зміни, які нас чекають... 
  • Показанно (1-9 з 9)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com