Усі новини за 29 Травень 2015

Сільраду на Тячівщині могли підпалити

Сільраду на Тячівщині могли підпалити

27 травня у селі Лопухово Тячівського району сталася пожежа в адміністративній будівлі сільської ради. Загорівся кабінет касира-рахівника. Як повідомили нам джерела в правоохоронних органах Тячівщини, в пожежі могли згоріти і папери, які стосуються фінансових і земельних питань.
Патріотичний останній дзвоник в Ужгороді

Патріотичний останній дзвоник в Ужгороді

Сьогодні, 29 травня, у навчальний закладах Ужгорода для школярів лунав останній дзвоник. Зокрема і в одному з найкращих в місті – Ужгородській класичній гімназії. На урочисту лінійку гімназисти прийшли в українських вишиванках, співали всім відомий Gaudeamus та тримали руку на серці під час виконання гімну України. Патріотичну атмосферу свята доповнили жовто-блакитні повітряні кульки, які на знак завершення шкільного року були випущені в небо.
В Ужгороді відбудеться фінал Чемпіонату України з боксу

В Ужгороді відбудеться фінал Чемпіонату України з боксу

31 травня в Ужгородському спорткомплексі «Юність» відбудуться фінальні бої Чемпіонату України з боксу серед юнаків 2001-2002 р.н. Відкриття  31 травня о 15:00 годині.Вхід вільний!На нагородження прогнозується приїзд Олімпійських чемпіонів та Президента Федерації боксу України!
Чому про «відродження» Закарпаття не знають школярі

Чому про «національне відродження» Закарпаття не знають школярі

  Претенденти на Мукачівський єпископський престол отримували висвячення у Львівських уніатських архієреїв, вихідці з угорської Русі навчалися в Києво-Могилянській академії, а першим претендентом на відновлену/засновану пізніше Галицьку митрополію (1807–1808) ще в 1770-х рр. був Мукачівський єпископ Андрій Бачинський. Але всього цього немає у шкільних підручниках. Важливу для Закарпаття епоху радянські історики-пропагандисти називають «антифеодальними і визвольними рухами» - зауважує у статті декан історичного факультету УжНУ Володимир Фенич.
Євген Криса здобув бронзу на ЧС з пауерліфтингу

Євген Криса здобув бронзу на ЧС з пауерліфтингу

У місті Сундсвалль (Швеція) за участі 279 спортсменів з 27-ми країн пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу в жимі лежачи серед дорослих, юніорів і юнаків, який за рівнем результатів фахівці назвали фантастичним. Збірна команда України була представлена дев'ятьма атлетами, серед котрих двоє закарпатців: студент УжНУ Євген Криса і член університетського спортклубу Олександр Шляхта.
 • Показанно (1-6 з 6)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com