Усі новини за 30 Травень 2015

Активісти відновлюють Ужгородську дитячу залізницю

Благодійний проект по відновленню Ужгородської дитячої залізниці. ПРОГРАМА

1 червня до Дня захисту дітей в Ужгороді проведуть благодійний проект «Дитячий експрес», що відбудеться на території Ужгородської дитячої залізниці. Заплановано безліч акцій, зокрема прокладання найдовшої іграшкової залізниці та встановлення рекорду України.
Історик Поп: чому русини народ

Поп: чому русини – народ, а Кобаль сумнівний історик

Інтерв’ю з істориком Василем Кобалем в двох частинах ( «Чому закарпатці не окремий народ, а Лаборець, Корятович і будителі – не герої» та « Про історичний парадокс Карпатської України, назви закарпатців і життя до І Світової війни») викликали значний резонанс серед наших читачів.  
В Ужгороді ремонтують греко-католицький кафедральний собор

В Ужгороді ремонтують греко-католицький кафедральний собор

Нещодавно, розпочалися ремонтні роботи Ужгородського Хрестовоздвиженського кафедрального греко-католицького собору. За словами робітників, наразі, відновлюють покриття даху та карнизів однієї з дзвіниць. Частина фасаду собору тимчасово закрита риштуваннями (див. фото).
Вихідні на Закарпатті: дитяче свято, солодке місто і бокс

Вихідні на Закарпатті: дитяче свято, солодке місто і бокс

  Ключове свято вихідних - це День захисту дітей, тому не сидіть вдома, а беріть свою малечу - і гайда на різні події і атракціони, які для дітей зробили безкоштовними. Для тих хто відпочиває без дітей - радимо пройтися “Солодким шляхом Ужгорода”, завітати на велодень, чемпіонат з боксу чи воркауту, або ж подивитися вистави в останній день "Етно-Діа-Сфери".
Прокуратура розслідує справу "Совиного гнізда" в Ужгороді

Прокуратура розслідує справу "Совиного гнізда" в Ужгороді

Як ми повідомляли, європейський грант на мільйон євро на реконструкцію історичної пам’ятки «Совине гніздо» в Ужгороді намагалися «роздерибанити» колишні співпартійці народного депутата від Закарпаття Віктора Балоги. Оскільки реконструкція так і не розпочалася, сьогодні цією справою займається Закарпатська обласна прокуратура. 
 • Показанно (1-7 з 7)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com