Усі новини за 08 Травень 2015

Орендовані гравці "Шахтаря" зіграють за "Говерлу"

Орендовані гравці "Шахтаря" зіграють за "Говерлу"

"Шахтар" дозволив "Говерлі" використовувати в очному матчі в суботу орендованих гравців. Захисники Тарас Качараба, Михайло Писко, Ілля Глушицький, півзахисник Олексій Полянський і нападаючий Валерій Гришин зможуть зіграти в суботу в матчі 23-го туру, який відбудеться в Ужгороді.
Ще ніколи в Закарпатті так не вирубували ліс

Ще ніколи в Закарпатті так не вирубували ліс

У Закарпатті щось страшне коїться з лісом. Триває масова безконтрольна вирубка лісів. У нашій області 16 державних  лісомисливських господарств і національний парк «Зачарований край». І майже скрізь діють одні й ті самі схеми, за якими ліс нищівно вирубується, а прибуток з цього отримує не держава, а групи ділків.
Реквієм Небесній сотні записала закарпатка Баганич

Реквієм Небесній сотні записала закарпатка Баганич

19-22 лютого Україна, а разом з нею і цілий демократичний світ, згадували річницю траґічних  подій на Майдані. Слово «Майдан» знають нині в цілому світі, бо сталося воно символом боротьби за волю, за свободу, за демократію. 
Якою була війна на Закарпатті (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Якою була війна на Закарпатті (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Мюнхенська змова 30 вересня 1938 р. зачепила корінні інтереси всіх народів Чехословаччини, в тому числі й закарпатців. Ці події вкрай загострили чесько-українські суперечності, призвели, зокрема, 13—14 березня 1939 р. до військових сутичок між карпатськими січовиками і чеським військом у Хусті, що зробило неможливим військове співробітництво збройних сил ЧСР і молодої армії Карпатської України. А вже наступного дня Закарпаття повернулося під владу Угорщини.
У чому удача ужгородців, - турист із Запоріжжя

У чому удача ужгородців, - турист із Запоріжжя

Потрапити зі Сходу на Захід України вперше - це як потрапити у інший простір, у якому ніби все те саме, але поведінкові та культурні коди є трохи іншими. Скільки б не казали про те, що люди всюди однакові, проте я все одно тримаюся тієї думки, що на Західній Україні вони більш люб’язні та гостинні. Такі мені зустрічалися роки три тому, коли я побував десь у Карпатських горах, такі зустрілися мені минулого року, коли я вперше потрапив до Львова, такі зустрілися мені і цього разу, коли я вперше потрапив до Ужгорода.
  • Показанно (1-11 з 11)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com