Усі новини за 18 Вересень 2015

В Ужгороді столярам пропонують від 2 тисяч гривень

В Ужгороді столярам пропонують від 2 тисяч гривень

Ринок праці в Україні сьогодні не в найактивнішій фазі. Економічна нестабільність не спонукає працівників до нових пошуків. Скоріше навпаки – фахівці намагаються зберегти своє робоче місце і стабільну зарплатню. 
В Ужгороді - екологічне лихо

В Ужгороді - екологічне лихо

Вчора внаслідок несанкціонованої «врізки» невідомими особами в трубу продуктопроводу Лінійно-виробничої диспетчерської станції «Дубриничі» Дочірнього підприємства «ПрикарпатЗахідтранс» в поверхневий водний об’єкт  потрапило дизпаливо (п. Безіменний, ліва притока р. Уж в районі с. Ворочево Перечинського району, відстань до р. Уж  1,5 км ).
Яке право на самозахист мають закарпатці

Яке право на самозахист мають закарпатці

Відповідно до статті 55 Конституції України кожна людина має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань. Це право є особливо актуальним, якщо йдеться про захист свого життя та здоров’я, життя та здоров’я своїх рідних і близьких, а також майна від злочинних посягань. Однак якими є межі самозахисту та які засоби самозахисту дозволені законом, а за що доведеться нести відповідальність –  читайте у спеціальному матеріалі ProZak.info
 • Показанно (1-10 з 10)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com