Усі новини за 22 Вересень 2015

В Ужгороді представлять книжки про церковне мистецтво Закарпаття

В Ужгороді представлять унікальні книжки про церковне мистецтво Закарпаття

У четвер, 24 вересня, о 15.00 в Ужгородському греко-католицькому соборі відбудеться презентація двох цьогорічних книжкових новинок, присвячений сакральному мистецтву Закарпаття. 
Андріїв пішов від Балоги до Ланя

Андріїв пішов від Балоги до Ланя

Потенційний кандидат в мери Ужгорода, екс-регіонал Богдан Андріїв вирішив не йти в мери за підтримки партії ЄЦ Віктора Балоги, а переметнувся до партії «Відродження», якою в Закарпатті опікується нардеп Михайло Ланьо.
Ужгородці пробіжать марафон заради парку

Ужгородці пробіжать марафон заради парку

Чергова акція для порятунку парку "Перемога" ("Кірпічка") в Ужгороді анонсована громадськими активістами на 24 вересня. Цього дня вони пробіжать марафон-естафету "КІРПІЧ" від джерела у парку до міської ради. 
Курорти Закарпаття ХІХ-ХХ століття на старих листівках

Курорти Закарпаття ХІХ-ХХ століття на старих листівках

  Закарпатські санаторії й бальнеологічні курорти мають давню історію й у час свого розквіту були відомі не менше, ніж сучасні санаторії й курорти, які постали на їхньому місці. Деякі з цих закладів не пізнати після перебудови й сучасних розширень. Дещо, звісно, й зникло назавжди під впливом модних тенденцій у руках власників. Тож сьогодні пропонуємо вам мандрівку до місць відпочинку на Закарпатті кінця ХІХ - початку ХХ століття. 
 • Показанно (1-9 з 9)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com