Усі новини за 29 Вересень 2015

Жінки переживають негативні емоції важче, аніж чоловіки

Жінки переживають негативні емоції важче, аніж чоловіки

Представники сильної статі демонструють більш аналітичний, ніж емоційний підхід, коли стикаються з негативними емоціями. При цьому жінки більше фокусуються на переживаннях, що викликаються цими емоціями, як показало нове дослідження. 
Завтра у закарпатському музеї співатиме "Сantus"

У закарпатському музеї співатиме "Сantus" на честь відомого композитора

У Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосипа Бокшая відбудеться Вечір пам’яті Михайла Кречка, який був учителем теперішнього художнього керівника і диригента Камерного хору "Cantus" Еміла Сокачак, а також очолював відомий колектив протягом тривалого часу. 
Сімейство Балогів найбільше представлено у політиці

Сімейство закарпатських Балогів найбільше представлено у політиці

 Українська політика «багата» ще й близькими родичами вітчизняних можновладців. У політику йдуть всі: брати, сини, доньки, куми, дружини. «Сімейні цінності» деяких українських політиків вразять, мабуть, навіть італійських мафіозі.
Псевдосенсація про поліомієліт "роздута" цілеспрямовано, - Москаль

Псевдосенсація про поліомієліт "роздута" цілеспрямовано, - Москаль

Жодного випадку поліомієліту на Закарпатті не виявлено. Повідомлення керівництва Мінохорониздоров’я про “спалах” цього небезпечного поліовірусу виявилися недостовірними.
В Ужгороді може зникнути «передвиборче» озеро

В Ужгороді може зникнути «передвиборче» озеро

Озеро, яке опинилося в центрі передвиборчої компанії окремих політичних сил Ужгорода, може зникнути само по собі. Саме воно за ідеєю настирливих активістів мало стати серцевиною парку. Але проблема в тому, що за останній рік озеро біля Ужгородської ЗОШ №15 зміліло ще на метр глибини і досягло найменших розмірів за всю історію свого існування. Ще кілька років такої тенденції і водойми просто стане.
 • Показанно (1-16 з 16)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com