Усі новини за 30 Вересень 2015

Ефективний спосіб привчити себе прокидатись рано

Ефективний спосіб привчити себе прокидатись рано

Якщо ви хочете протягом дня встигати зробити більше, то вставати рано вранці - це для вас. Не обов'язково всі поради почати застосовувати відразу, ви можете внести у своє життя тільки вподобані, і вони зможуть допомогти вам відчути корисність вставати раніше.
Закарпатські бігуни на фестивалі в Будапешті

Закарпатські бігуни на фестивалі в Будапешті

У Будапешті відбувся легкоатлетичний фестиваль, у якому взяли участь спортсмени 18 країн, всього на старт вийшли 4 180 учасників. Закарпатське відділення НОК України відрядило в місто Будапешт для участі в легкоатлетичному пробігу 36 спортсменів.
За проданий голос закарпатці можуть отримати 5-7 років

За проданий голос закарпатці можуть отримати 5-7 років

У зв’язку з наближенням виборів голова Закарпатської ОДА звернувся до мешканців області зі спеціальною заявою:- Хочу нагадати виборцям, а також політичним партіям, кандидатам та їхнім агітаторам, що у зв’язку зі змінами, внесеними, до ст. 160 Кримінального кодексу України, кримінальна відповідальність настає не тільки для скупщиків голосів, а й для тих, хто продає свій голос. 
Відомий літературознавець Федака готує своє вибране

Відомий закарпатський літературознавець Дмитро Федака готує своє вибране

29 вересня відзначив свій 75-річний ювілей відомий закарпатський літературознавець Дмитро Федака. З цієї нагоди у приміщенні Спілки письменників відбулося вшанування ювіляра, який походить зі славної династії Федак, уродженців села Кальник на Мукачівщині. (Так, молодший брат Павло Федака є головою закарпатської «Просвіти», а син Сергій – доктором історичних наук Ужгородського національного університету).
Закарпатські театрали виступили у Києві

Закарпатські театрали виступили у Києві

Вересень видався багатим на гастролі для Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру ім.братів Шерегіїв. Закарпатці успішно виступили на театральному фестивалі "Коломийські представлення" (Івано-Франківщина) та в м.Дрогобич (Львівщина).
Чи варто закарпатцям подавати петиції Президенту

Чи варто закарпатцям подавати петиції Президенту

  Українці сприймають більшість реформ та нововведень із завищеними очікуваннями, а потім починають швидко розчаровуватися, якщо сподівання не виправдалися. Аналогічну ситуацію можна спостерігати і з електронними петиціями.
  • Показанно (1-9 з 9)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com