Усі новини за 05 Вересень 2015

Луганські козаки гасали в Ужгороді на конях.ФОТО

Луганські козаки гасали в Ужгороді на конях.ФОТО

Сьогодні, 5 вересня, в Ужгороді в Боздоському парку виступив Луганський обласний козачий кінний театр. Попри дощову погоду, в парку було доволі велелюдно. Вздовж спеціального огородження більш як 100-метрового майданчику для вистави не було де і проштовхнутися. 
Студентів не попередили про скасування популярного рейсу

Закарпатських студентів не попередили про скасування популярного рейсу

Щоп'ятниці чимала кількість студентів користується послугами дизеля-потягу № 801/802 сполученням Тячів-Ужгород, № 803/804 Ужгород-Хуст («Едельвейс»). По-перше, це фінансово вигідно - вартість квитка, якщо в наявності є студентський становить 11 гривень. По-друге, відправка поїзда о 15:30 - чудовий час для студентів, котрі й пари не пропустять і на потяг встигнуть вчасно.
Закарпатці проводять флешмоб на підтримку ромів

Закарпатці проводять флешмоб на підтримку ромів

Закарпатські активісти обурені встановленим пам'ятником рому, який підмітає вулиці в Мукачеві. Вони вважають, що мукачівська влада в такий спосіб принизила гідність ромського населення.   
Вчитель англійської в Ужгороді знімав дитяче порно

Вчитель англійської в Ужгороді знімав дитяче порно

23-річний ужгородець, котрий викладає англійську мову в одному з навчальних закладів міста, підшуковував дівчат із матеріальними проблемами, яким обіцяв долари за зйомки в порнофільмах з його участю. Відзняте порно викладав на платні сайти в Інтернет.
Вихідні: фест бринзи, навчання на вулиці та "Інше"

Вихідні на Закарпатті: фест бринзи, навчання на вулиці та "Інше"

  Сьогодні в Ужгороді відбудеться вуличний університет, а завтра не пропустіть один з кращих фестивалів Закарпаття -"Гуцульську бринзу". Крім цього, можете завітати в "Паланок" на День життя і здоров'я, а також відвідати безкоштовні екскурсії, які завтра відбудуться в Ужгороді й Мукачеві. Нехай початок вересня буде для вас вдалим! ProZak бажає гарних вихідних!
  • Показанно (1-8 з 8)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com