Усі новини за 08 Вересень 2015

Хто і чому вставляє палиці в колеса реформ на Закарпатті

Хто і чому вставляє палиці в колеса реформ на Закарпатті

Депутатська більшість в обласній раді на сесії 27 серпня спричинила скандал на всю Україну. Змовившись, вона демонстративно і підступно, без жодного обговорення в залі провалила голосування і за Перспективний план об’єднаних громад в області, і за визнання перших двох громад - Тячівської і Вільхівської, котрі вже пройшли всі громадські обговорення і сесії рад. І грубо порушила тим самим конституційний принцип самого існування облради.
Ужгородці в п’ятницю зберуться під міськрадою

Ужгородці в п’ятницю зберуться під міськрадою

11.09.2015 сесія міської ради може вирішити питання затвердження коригувань до генерального плану та плану зонування міста, а також визначитись щодо передачі у постійне користування землі під хоспіс у парку "Перемога".
На Закарпатті затримали біженців до Європи

На Закарпатті затримали біженців до Європи

Учора на ділянці відповідальності відділу «Лужанка» Мукачівського загону, за 100 метрів від лінії державного рубежу, прикордонники затримали двох осіб без документів. Затримані повідомили, що вони є громадянами Сирії і що через Угорщину планували потрапити в країни центральної Європи.
Закарпатець став упорядником книги відомого чеха

Закарпатець став упорядником книги відомого чеха про дерев'яні храми

Закарпатський науковець Михайло Сирохман став упорядником книги чеха Флоріана Запетала "Дерев'яні церкви Закарпаття". В альбомі представлено найповнішу збірку світлин дерев'яних церков Закарпаття, зроблених чеським дослідником Флоріаном Заплеталом у 1919–1925 роках, коли край входив до складу Чехословаччини.
Кому потрібен поліомієліт на Закарпатті

Кому потрібен поліомієліт на Закарпатті

  Другий тиждень в Україні триває паніка через спалах поліомієліту на Закарпатті. Жахлива недуга, яку вже давно подолали розвинуті країни, може сягнути у нас епідемії через низький рівень вакцинації. Принаймні такі невтішні прогнози дає Міністерство охорони здоров’я, яке першим розповсюдило інформацію про поліомієліт на Закарпатті. 
У Закарпатті влада узурпувала керівництво виборчих комісій

У Закарпатті влада узурпувала керівництво виборчих комісій

Керівником Закарпатської обласної виборчої комісії став представник Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Микола Сличко. Ваарто зазначити, що в керівних трійках районних виборчих комісіях аж 13 представників Блоку Порошенка та Народного Фронту.
  • Показанно (1-8 з 8)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com