Усі новини за 24 Лютий 2016

Кембриджські іспити з англійської тепер і в Ужгороді

Кембриджські іспити з англійської тепер і в Ужгороді

Програму "Кембриджські мовні екзамени" представила сьогодні в Ужгордському прес-клубі директор Лінгвістичного центру ЛІК, голова Асоціації сприяння культурі та освіти Закарпаття Олена Шенцева.
Звіт груп швидкого реагування закарпатської поліції

Звіт груп швидкого реагування закарпатської поліції

1 лютого 28 груп швидкого реагування (ГШР) розпочали роботу в усіх 13 районах Закарпаття. До роботи залучено 57 працівників поліції. За кожною групою закріплено автомобіль зі спеціальними розпізнавальними знаками.
ProZak у психолога: Що дає нам шлюб

ProZak у психолога: Що дає нам шлюб

  Одні пари обирають для себе громадянський шлюб, інші – прихильники традиційного. Щастя, безсумнівно, можливе в обох варіантах, але щодо захисту партнерів, народження дітей у вільних стосунках можна дискутувати. З іншого боку, штамп у паспорті теж не убезпечує нас від хибних кроків і не є запорукою гармонійних стосунків. То для чого тоді взагалі вступати у шлюб?       
Смачна історія: homemade-солодощі від Блажівських

Смачна історія: homemade-солодощі від сім’ї Блажівських (ФОТО)

 Молоде ужгородське подружжя Олег та Анна Блажівські творять у себе вдома неймовірні смаколики, яких ви ніде не знайдете. Шоколад, цукерки з горіхів і сухофруктів, різні види печива, хлібці, халва, пастила, торти, тістечка — все дуже гарне, смачне, а головне — виключно з натуральних і якісних продуктів. Такі солодощі — це синтез користі, смаку та естетики.
Прокуратура оскаржить «погорєловську» редакцію генерального плану

Прокуратура оскаржить «погорєловську» редакцію генерального плану

Прокуратура Закарпатської області 16 лютого 2016 року подала до суду позов про визнання нечинним та скасування рішення Ужгородської міської ради «Про затвердження містобудівної документації» №1881, яким затверджено скандальні зміни до генерального плану та план зонування. 
 • Показанно (1-14 з 14)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com