Усі новини за 31 Травень 2016

Всесвітній день без тютюну : факти про шкоду куріння

Всесвітній день без тютюну : факти про шкоду куріння

31 травня по всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням - Всесвітній день без тютюну. Так багато сказано про шкоду куріння, але сучасне суспільство все одно не може позбутися від цієї згубної звички.
Чому в Ужгороді падають гілки

Чому в Ужгороді падають гілки

Щойно неподалік замку величезна гілка з каштану обвалилася на проїзну частину вулиці і ледь не травмувала перехожих. Близько години тому ще одна гілка впала неподалік Боздоського парку. На щастя, постраждалих немає. 
Як "чорна каса" ПР посварила Москаля й Балогу

Як "чорна каса" ПР посварила Москаля й Балогу

Оприлюднена сьогодні журналістами "Української Правди"  так звана "чорна каса" Партії регіонів ще більше посварила двох найбільших політичних опонентів Закарпаття -- Геннадія Москаля та Віктора Балогу.
Чи варто узаконювати одностатеві шлюби в Україні

Нетрадиційність і її права: Чи варто узаконювати одностатеві шлюби в Україні

  ЛГБТ-прайди – уже не  дивина для України, однак після кожного подібного заходу у ЗМІ виникає хвиля обговорень представників цих спільнот і їхніх дій. Чи не найбільше інформаційного шуму у мас-медіа спричинила інформація про можливу легалізацію одностатевих шлюбів. І хоча наразі відсутні будь-які законодавчі наслідки, які би стосувалися ЛГБТ, приводів для обговорення й надалі достатньо. Особливо, в контексті листа Нижньої палати Конгресу США, у якому політики просять забезпечити безпеку під час маршу єдності, який ЛГБТ-спільноти планують організувати на початку червня. 
Правила літнього походу в гори для закарпатців

Правила літнього походу в гори для закарпатців

Нехтуючи правилами, людина може заблукати, травмуватися чи навіть загинути. Відтак Управління ДСНС України у Закарпатській області нагадує громадянам головні рекомендації щодо літнього походи в гори.
 • Показанно (1-10 з 10)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com