Усі новини за 16 Травень 2017

Чим замінити санкційний IT-список Порошенка

Чим замінити санкційний IT-список Порошенка

15 травня президент України підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони проти російських компаній та їх дочірніх підприємств в Україні. Всього у списку 468 юридичних осіб, серед яких 81 пов'язані з IT-сферою.
Про бізнес та освіту дискутували за круглим столом у Мукачеві

Про бізнес та освіту дискутували за круглим столом у Мукачеві

Закарпатські роботодавці продовжують втілювати нову модель співпраці бізнесу та освіти. У Мукачеві з ініціативи Обласного об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття» в партнерстві з Мукачівським державним університетом відбувся Круглий стіл на тему «Бізнес та університет: курс на розвиток». 
Скандального керівника департаменту міського господарства Ужгорода  звільнили

Скандального керівника департаменту міського господарства Ужгорода звільнили

В одному з проектів, який виноситься на розгляд сесії Ужгородської міськради, директором Департаменту міського господарства названо вже Володимира Бабидорича
Маленькі історії з глибоким змістом на подушках Лариси Чмельової

Маленькі історії з глибоким змістом на подушках Лариси Чмельової

  Якщо роздивляєшся їх з відстані кількох метрів, здається, що це картини з кольорової тканини. А коли береш до рук, то спочатку не віриш побаченому – що це подушки з кольорової шкіри, до дрібниць продумані, зі своїми маленькими філософськими історіями, продовження яких хочеться домислити чи навіть написати. Їх створює дизайнер і колекціонер Лариса Чмельова. Своїм хобі вона хоче показати можливості шкіри, яку всі звикли бачити на взутті, одязі, у салонах авто. А шкіра може бути й мистецтвом, і підтвердженням цього є вироби ужгородки. 
  • Показанно (1-12 з 12)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com