Усі новини за 05 Листопад 2021

Прокуратура домоглася визнання недійсним договору на ремонт доріг на 63 млн грн

Господарський суд Закарпатської області задовольнив позовну заяву обласної прокуратури до однієї з державних установ області та приватного підприємства щодо визнання недійсними результатів торгів та договору на ремонт дороги за державні кошти на загальну суму майже 63 млн грн.
На Тячівщині розпочався ремонт дороги, що з`єднує два гірських села

На автодорозі С 071111 Угля - Велика Уголька розпочалися ремонтні роботи. Автошлях вже давно перебуває в аварійному стані, повідомив перший заступник голови ОДА Мирослав Білецький.
Мункач виборює нічию у матчі з Буковиною

У Другій лізі відбулися матчі 17-го туру. ФК Мункач приймав чернівецьку Буковину. Першими рахунок відкрили гості, на 29-й хвилині відзначився Орловський. У кінці другого тайму Орловського було вилучено з поля за другу жовту картку. А на 94-й хвилині мукачівець Василь Луців зрівнює рахунок - 1:1.
Судитимуть чиновника-податківця, який намагався притягнути невинного до кримінальної відповідальності

Прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного з відділів ГУ ДФС у Закарпатській області. Посадовцю інкримінують намагання притягнути завідомо невинного до кримінальної відповідальності.
  • Показанно (1-9 з 9)