image

Чому колись потужний закарпатський банк опинився серед збиткових банків України

Крах закарпатського банку може привести до краху всієї економіки Закарпаття 

Як ми повідомляли, закарпатський банк Комінвестбанк потрапив до десятки збиткових банків України. І це при тому, що наразі спостерігається підйом у банковій сфері і загалом банки України мали прибуток понад 31 мільярд гривень. Редакція отримала листа від одного з клієнтів банку, який поділився деякими подробицями.

Ваше видання повідомляло про те, що Комінвестбанк вперше опинився в ганебному списку банків, які зазнали збитків. Так от, я цьому не здивувався, бо вже відчув на власній шкірі «зміни» і ці «зміни» почалися відтоді, як тут змінилося керівництво. Атмосфера просто гнітюча і про повагу до клієнта можна забути.

Я взагалі дивуюся, як банк, який розбудовувався 25 років і був лідером серед всіх банків на Закарпатті і жодна філія центральних банків за капіталом та розвитком не могла конкурувати з цим банком, раптом звалився до списку збиткових. Але відповідь тут очевидна – професійна некомпетентність.  

ЗМІ повідомляли про те, що у 2018-му році у Комінвестбанку помінялося керівництво. Преса писала, що колишній керівник банку Мирослав Гісем, який фактично стояв у його витоків і розбудував банк до ТОП 50 кращих банків України, вирішив піти у політику і паралельно займатися іншими проектами. Всі ж, напевно, знають, що у березні минулого року було  призначено нового керівника правління Комінвестбанку, яким став Володимир Гончарук. А от згодом головою правління став Микола Чотій. Так от, не важко перевірити, що цей Чотій свого часу працював у Кредобанку в Донецьку. Саме з Донецька він перебрався в Нацбанк до Києва і через короткий час його було призначено очолювати управління Національного банку України в Закарпатській області.

І тепер ми всі знаємо, що сталося з управлінням закарпатської філії Нацбанку. Її ліквідували.   Тобто, після призначення Чотія почалися якісь незрозумілі події і дивним чином територіальне управління Нацбанку в Закарпатті перестало існувати. Тоді Микола Чотій з якогось дива очолив правління Комінвестбанку. І ось зараз один із найуспішніших банків України потрапив до списку збиткових. Банк залишають серйозні клієнти, бо інакше збитковість пояснити важко. Тут припинилися державні бюджетні проекти, коли люди могли отримувати зарплатню чи пенсії.

Чим це загрожує Закарпаттю? Банк свого часу кредитував підприємства. Це було фактично інвестування в економіку краю, що гарантувало його розвиток. А зараз деякі підприємства, які обслуговувалися банком, можуть стати заручниками його фінансової нестабільності. Під питанням доля депозитів. Якщо рухне колись така потужна фінансова установа Закарпаття, то це однозначно негативно відіб’ється на економіці всієї області. Скажу більше – якщо банк рухне, то будуть заблоковані активи клієнтів і тоді економіка області просто завалиться. І коли кажуть, що останні події навколо банку можуть бути спланованою провокацією «заїжджих козачків» з метою заволодіння активами закарпатських підприємств, то, принаймні, варто над цим задуматися.

З повагою, невдоволений клієнт Комінвестбанку Іван Мешко.

35 коментарів


 1. avatar
  Сер 27, 2019 | 15:31

  Де докази шо банку піздец? Хто це такий за хрен Іван Мешко. Чому нема альтернивнои думки.

 2. avatar
  Сер 27, 2019 | 21:15

  Мирослав Гисем перелогинся. Нашо писати такі хвалєбні статті про себе. Тіпа ти крутий і пішов в політіку, а інші розвалили все.

 3. avatar
  Сер 28, 2019 | 14:58

  А чому це банк в десятці збиткових? Він на шостому місці по збитковості. Банку кінець. А цього донецького приютив Гісем-страший і нехай з ним розбирається

 4. avatar
  Сер 28, 2019 | 15:55

  Женіть цих донецьких поки не пізно! Де влада?

 5. avatar
  Сер 28, 2019 | 16:14

  Насправді, збитковість банку не є критичною. сума в 20 млн. грн. незначна. Але ситуація дійсно неприємна. Навіть найменший сигнал про проблемність у банку може стати каталізатором до того, що клієнти почнуть залишати банк і переводити активи в інші банківські структури. Власникам банку варто оцінити ситуацію і приймати рішення.

 6. avatar
  Сер 28, 2019 | 16:16

  Тут все є: http://finbalance.com.ua/news/nbu-nazvav-10-zbitkovikh-bankiv-za-pershe-pivrichchya
  Банк дійсно збитковий. І це не жарти.

 7. avatar
  Сер 28, 2019 | 19:44

  Так банк збитковий в цьому півріччі і всі так звані "Друзі" тут як тут..Намалювався Гісем Мирослав, про якого пишуть , що нібито він пішов в політику і т д... в п.ду скорше він пішов бо повірте керівник був набагато збитковіший за нового і це всі працівники знають особливо з їх головного банку.Зараз він намагається і розхитати ситуацію стосовно Комінвесту і його ці невдоволені друзі Івани Мешки помагають цьому хваленому політикану і його електорату :))Клієнти Банку довіряють не Гісемам а його працівникам і все буде добре бо подивіться статистики збиткових банків минулі роки які успішно долають труднощі і працюють. Банк лідер в Закарпатті от і шевеляться і конкуренти і ці Мешки недоконкуренти.

 8. avatar
  Сер 29, 2019 | 09:49

  З банка йдуть клієнти і якщо власники не втрутяться, то втрутиться Нацбанк. Що стосується крупних клієнтів, то свого часу Гісеми затягнули в цей банк солідні закарпатські фірми. Якщо вони підуть, то дійсно рухне не лише банк.Що стосується нинішнього голови банка, то навряд чи було розумним рішення про призначення в закарпатський банк чужинця з Донеччини. Він не знає специфіки Закарпаття і не має контактів та довіри серед закарпатського бізнесу. Призначення Чутія є однозначно помилкою.

 9. avatar
  Сер 29, 2019 | 17:30

  Хоть би один бізнес проект того чучела написали! Політик дебілуватий. Накрався та втік.

 10. avatar
  Сер 29, 2019 | 21:16

  Тот *ля недомерок малый Гисем - полный ноль, что в политике, что в бизнесе. Если бы не его отец, он бы дальше Свалявы и не вылез бы. Сегодняшнее состояние банка, это результат его большого бизнес "таланта".

 11. avatar
  Сер 29, 2019 | 21:37

  Нинішнє керівництво банку, це повна непрофесійність та банківська безграмотність, люди дуже далекі від банківської справи. На заміну одним псевдобанкірам прийшли нові псевдобанкіри. Погані перспективи у банку, а жаль, непоганий був банк.

 12. avatar
  Сер 29, 2019 | 21:50

  Что вы ноете ! Банк уже не Закарпатский, молитесь чтобы он вообще остался на рынке, ... старый Гисем уже не контролирует банк, а тот шлак в виде нынешнего руководства банка, ничего сделать не может да и не знает как.

 13. avatar
  Сер 30, 2019 | 11:24

  Шановні "патріоти" Закарпаття! Та не переймайтеся ви так! Банк був, є і буде! А те, що окремим недолугим пролітиканам, яким ужгородці вказали на їхні нульові рейтинги в ході нещодавньої виборчої компанії, хотілося б іншого - так не дочекаються! "Караван іде - собаки гавкають!"

 14. avatar
  Сер 30, 2019 | 14:17

  Однозначно видно, що власниками банку була допущена груба помилка. Чи може заїжджий фінансист просувати на Закарпатті закарпатський банк? Ніколи. Бо тут все побудовано на знайомствах та особистих стосунках. Тобто, на довірі. Власне, через це донецький керівник просто все завалив, бо навряд чи він тут орієнтується. Перспектив у банку немає. І якщо його захисники ще намагаються доводити, що це лише показники першого півріччя, але не сумніваюся, що за підсумками року банк лише збільшуватиме борги.

 15. avatar
  Сер 30, 2019 | 14:31

  О чём речь, господа? Для чего спорить??? Банк стал убыточным. Всё. Точка. Этого достаточно. Не нужно сейчас спорить, кто, что и как. Этого не нужно. Кто захочет держать деньги в убыточном банке??? Так вот...

 16. avatar
  Сер 30, 2019 | 18:58

  Чотий до Закарпатья был главой банка ДНР. В 2014 году будучи директором донецкого центробанка он организовал пополнение на 4 млрд.грн. кассы донецкого центробанка (а через неделю уже центробанк ДНР) с киевского НБУ. На следующий день родилась новая республика. Он безпрепятственно выехал со всеми своими пожитками с молодой Джамихарии.

 17. avatar
  Сер 30, 2019 | 21:31

  Заберіть цю свинячу морду Чотія з банку, то все він та його донецька банда так докерувались банком, що банк тепер на грані краху. Весь непотріб з донецька, який нікому ніде непотрібний, керує тепер Закарпатським банком. Чого доброго від такого очікувати ... ? На що сподівання ... ?

 18. avatar
  Сер 30, 2019 | 21:56

  Журки, ты че такой недовольный ? Ты тут комменты строчиш ?

 19. avatar
  Сер 30, 2019 | 22:29

  Ха, ха, ха ... ну тут і ржач, ... давайте дальше !

 20. avatar
  Сер 30, 2019 | 22:49

  Донецкое радио, то він, він разом з наркоманом і алкоголіком мирославом і їхніми шавками тут строчать, бо бісяться що їх вигнали з банку і тепер вони не можуть дерибанити гроші з банку, чим вони і займались "успішно" до приходу Чотія з командою. Від алкоголю і наркотиків у них вже помутніння розуму, якщо б старий Гісем не зупинив той шабаш, то збитки були б не 20 млн гр, а всі 200 млн.

 21. avatar
  Сер 30, 2019 | 23:13

  Юра, ти то хоть не позорся ! Нахера таким займаєшся ?

 22. avatar
  Сер 31, 2019 | 12:18

  Шановні друзі, трошки терпіння, банку неодноразово приходилось долати різного роду труднощі у своїй діяльності, і завжди банк їх успішно долав. Впевнена, що і цього разу все буде добре. Нові керівники банку мабуть і самі розуміють, що працювати їм на Закарпатті важко і безперспективно, це не донецький рабський регіон, де все вирішується "чоботом по сраці", тут люди незалежні та горді, а тому їх видворення з банку, це лише питання часу. А банк як був так і надалі буде, і успішно буде працювати, оскільки запорука його успіху, це в першу чергу, його професійний колектив, який незважаючи на часту недолугість керівництва банку, працював, працює і продовжуватиме працювати на благо банку, клієнтів банку і закарпатського регіону в цілому.

 23. avatar
  Сер 31, 2019 | 12:49

  Хочу сказати, що мені все одно хто там керує банком, я як клієнт завжди був і залишаюсь задоволений рівнем якості його послуг та компетентності його працівників, ... порівнюючи з іншими банками Закарпаття, Комінвестбанк є однозначним лідером, ... з якимись там Кредобанками, ОТП, Укрексімами, Приватами, Укргазбанками, Авалями і т.д. нема з чим зрівнювати, так це великі банки але їх рівень в нашому регіоні дуже слабий, якість послуг низький і все займає багато часу. Тому бажаю Комінвестбанку якомога скоріше подолати ці тимчасові труднощі, і надіюсь, що банк і надалі успішно працюватиме.

 24. avatar
  Сер 31, 2019 | 12:49

  Хочу сказати, що мені все одно хто там керує банком, я як клієнт завжди був і залишаюсь задоволений рівнем якості його послуг та компетентності його працівників, ... порівнюючи з іншими банками Закарпаття, Комінвестбанк є однозначним лідером, ... з якимись там Кредобанками, ОТП, Укрексімами, Приватами, Укргазбанками, Авалями і т.д. нема з чим зрівнювати, так це великі банки але їх рівень в нашому регіоні дуже слабий, якість послуг низький і все займає багато часу. Тому бажаю Комінвестбанку якомога скоріше подолати ці тимчасові труднощі, і надіюсь, що банк і надалі успішно працюватиме.

 25. avatar
  Сер 31, 2019 | 15:21

  Бля, давно так не ржал, если у вас и в банке так весело, иду к вам оформлять депозит.

 26. avatar
  Сер 31, 2019 | 15:40

  А почему не говорят, что и на заводе такая же х*ня, полный развал и разруха, соответственно такой бардак и на банк перекинулся.

 27. avatar
  Вер 01, 2019 | 09:05

  На Тисе не может быть плохо. Коньяки везде продаются. Если было бы плохо уже бы весь город гудел.

 28. avatar
  Вер 01, 2019 | 09:21

  У Коминвеста все хорошо. Проверки показывают, что нарушений нет.

 29. avatar
  Вер 01, 2019 | 20:48

  То все із-за того, що були одні паскуди, які не могли наїстися, тепер прийшли інші паскуди, які теж не можуть наїстися, а страждає в результаті банк.

 30. avatar
  Вер 01, 2019 | 21:16

  Юра, если банк ляжет, мы тебя найдем !

 31. avatar
  Вер 02, 2019 | 10:34

  Я чому тут ні слова про легендарні Кадри з нацбанку??? Було б так цікаво...

 32. avatar
  Вер 02, 2019 | 10:51

  Ну який Мирослав Гісем політик, а тим більше бізнесмен. Він до цього часу їздить на автомобілі, що належить банку. Не може собі купити машину?

 33. avatar
  Вер 02, 2019 | 15:10

  )

 34. avatar
  Вер 04, 2019 | 08:48

  Стало відомо, що в ДБР вже розпочали перевірку фактів поповнення банку Донецька на 4 млрд. грн з фондів НБУ за тиждень до створення ДНР. У цій махінації брав безпосередню участь нинішній керівник Комінвестбанку донеччанин Чотій. Це занадто серйозна справа і Чотія звинуватять у державній зраді. Скоріше за все, він це знає, тому і топить банк. Не виключено, що частина коштів з Комінвесту будуть переведені на якісь офшорні рахунки і Чотій зникне з України.

 35. avatar
  Вер 04, 2019 | 19:05

  В Донецке все знают кто такой Чотий, во времена когда он был заместителем главы теруправления нбу в донецкой обл. у него была кличка "Бегемот", он был там решалой. Если нужно было что-то решить в банковской среде, все обращались к Бегемоту, и вопрос решался, ... за определенную плату, конечно же. Сам по себе он не банкир и менеджер с него никудышний, для коминвеста, скорее всего, ничего доброго он не сделает, да и результат на лицо - он уже год в банке у руля, а результата нет.

Написати коментар

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com
 • Фото з Галереї

  • 8
  • 5
  • 20160730_140414
  • 3
  • 7
  • IMAG5687
  • IMAG5464
  • IMAG5498
  • IMG_2095
  • 3
  • IMAG5366
  • IMG_1763
  • 13052532_758525780950616_1153731660_o
  • IMAG5232
  • 19
  • DSC_4952