Чиновниця ФСТ "Колос" продала санаторій у Ясіня

Київська прокуратура повідомила  про підозру заступниці керівника Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Прокуратура доводить, що майно санаторно-оздоровчого закладу "Тиса" продано незаконно і задешево.

Мін’юст планує повернути паперові свідоцтва про право власності на нерухомість - закарпатський юрист

Міністерство юстиції підготувало низку змін щодо процедури реєстрації нерухомості, спрямованих на протидію рейдерському захопленню власності.

Який податок на нерухомість будуть платити закарпатці

Деякі інформаційні ресурси почали лякати читачів тим, що в додаток до зростання тарифів на комунальні послуги скоро людям почнуть надходити платіжки на сплату податку за нерухоме майно (квартиру площею більше 60 кв. м та будинок площею більше 120 кв. м). І при цьому платити змусять навіть за розвалюхи, підвали, гаражі та сараї. Однак це не зовсім об’єктивна інформація. Насправді значна частина громадян цей податок сплачувати не мають. Особливо, якщо у великого будинку чи квартири є кілька співвласників. Але про все по-порядку.

Хто здійснює реєстрацію бізнесу та нерухомості на Закарпатті

В Україні діє новий порядок реєстрації нерухомості та бізнесу, пов’язаний із набуттям чинності законами №835-VIII (щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань) та №834-VIII (щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень). 

Про особливості договору оренди (найму) житла - юрист із Закарпаття

Орендні відносини беруть свій початок з часів римського права, яке в деякій мірі імплементувалось в основу українського цивільного законодавства, норми якого й досі застосовуються при вирішенні судових спорів.

Новий порядок реєстрації нерухомого майна – юрист із Закарпаття

З 1 січня 2016 року у зв’язку із набранням чинності Законом №834-VIII діє новий порядок реєстрації нерухомого майна. Відтепер свідоцтва про право власності у паперовому вигляді видаватися не будуть, натомість право на нерухомість буде підтверджуватися за допомогою відомостей, що містяться у електронному реєстрі, відкритий доступ до якого забезпечується через мережу Інтернет.

Як закарпатцям стати співвласниками майна в багатоквартирних будинках

  Згідно з офіційною статистикою, в Україні понад 230 тис. багатоповерхівок. У них розташовані 12,8 млн. квартир. У таких будинках мешкає майже половина (47,5%) українського населення.

Держава відшкодовує 40% витрат на термомодернізацію будинків. Калькулятор розрахунку кредитів для ОСББ

Масштабна реформа ЖКГ в Україні пересічному громадянину стала відчутною в першу чергу через суттєве здорожчання житлово-комунальних послуг. Проте, крім тарифної політики, вона передбачає і ряд інших змін, які дозволять українцям заощаджувати кошти.

Скільки коштує квартира в Ужгороді

Найбільшим попитом в Ужгороді користується житло у центральній частині міста та біля проспекту Свободи. Нерухомість купують не тільки для покращення своїх житлових умов, але й для подальшої здачі його в оренду. Головними критеріями вибору квартири є ціна та місцерозташування будинку: найчастіше купують бюджетні одно- та двокімнатні квартири.

На будівництво льодової арени в Ужгороді витратять 50 млн грн

Про це повідомили сьогодні, 4 серпня, у прес-центрі Закарпатської ОДА. Прес-конференція щодо будівництва льодової арени у м. Ужгород зібрала чимало людей. Це і представники місцевих ЗМІ, і батьки молодих хокеїстів, що наразі тренуються в ужгородській команді.

Що треба знати про управління будинком

  Після ухвалення Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який передбачає нову фазу реформування житлово-комунальної сфери, у багатьох виникають питання – кому віддати в управління свою багатоповерхівку і де знайти для цього спеціаліста, який може стати діловим партнером, надійним помічником та захисником у боротьбі з нелегкими побутовими буднями.

Що закарпатцям потрібно знати про ОСББ

У житловому секторі назріває серйозна реформа. Її початок ознаменувало прийняття у першому читанні законопроекту №1565 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Його основна мета - законодавчо визначити механізм прийняття спільних рішень співвласниками багатоквартирних будинків і надати їм можливість ефективно управляти спільним майном. В Ужгороді сьогодні із понад тисячі багатоквартирних будинків, майже 900 – обслуговують ЖРЕРи, у 118-ти – створено ОСББ. Чим корисні такі об'єднання і для чого потрібен новий Закон,  - пояснює заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона БАБАК.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com
 • Фото з Галереї

  • 8
  • 5
  • 20160730_140414
  • 3
  • 7
  • IMAG5687
  • IMAG5464
  • IMAG5498
  • IMG_2095
  • 3
  • IMAG5366
  • IMG_1763
  • 13052532_758525780950616_1153731660_o
  • IMAG5232
  • 19
  • DSC_4952