Артисти маріупольського Драмтеатру, будівлю якого знищили російські загарбники, виступатимуть на сцені музично-драматичного театру в Ужгороді. Про це у Телеграмі повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
У суботу, 4 грудня в Київському національному академічному театрі оперети відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського театрального Фестивалю-премії ГРА.
«Перша вишиванка малюка» - саме так зветься акція, яку в Ужгороді реалізували троє майстринь, учасниць студії «Косиця». Вони вишили 20 сорочок для дітей, що народяться в Ужгороді в День незалежності. Це справжні закарпатські вишиванки, адже оздоблені орнаментами, характерними для різних районів краю.
Вона поїхала до Флоренції, аби працювати в Академії класичного мистецтв і прибула в місто останнім рейсом, після якого всі кордони були закриті і Італія занурилася в карантин. Зараз художниця з Одеси, Естер Анастасія Франчук задіяна в кількох проектах Академії як художниця, перекладачка, в роботі над книгою, яку готує Академія. Робота тривала весь непростий період для країни.
26 грудня о 18.00 відбудеться відкриття мистецької виставки «Ким я є» в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. Команда ГО «Місто-сад» запрошує вас побачити та відчути роботи митців на тему єдності та стереотипів. В рамках проекту будуть представлені індивідуальні історії українців, їхні традиції, побут та емоції.
Видатні роботи Ровт Мікши прикрашають Парламент Угорщини, вони є у каплиці Святої правиці Королівського палацу, в Музичній академії, у Постійному художньому залі Угорщини у місті Веленце та на багатьох інших відомих будівлях та каплицях Угорщини.
Майже три роки тому вийшла остання частина культового Закарпатського мультсеріалу "Наша Файта". Його полюбили тисячі наших краян та дивились в різних куточках нашої планети. Ряд об'єктивних причин змусив студію тимчасово зупинити роботу над проектом. Але ми завжди знали, що одного дня ви знову почуєте голоси наших героїв, - повідомляють керівники проекту.
Художниці, танцівниці, вчительки, любов із дитинства та випадкові зустрічі – які жінки ставали Музами для закарпатських митців? У відомих художників було не тільки насичене та багате мистецьке життя, а й багато романтики в особистих стосунках.
Спорт, музика, подорожі й навіть політика – закарпатські митці, як-от Йосип Бокшай, Адальберт Ерделі, Федір Манайло, Андрій Коцка, окрім малювання, мали чимало захоплень.
22 червня у залі Закарпатського обласного художнього музею імені Й. Бокшая відбувся вернісаж Сергія Глущука. Ретроспективна виставка творів живопису з нагоди 60-річчя автора.
В Ужгородські галереї ІЛЬКО відбудеться знакова подія про зародження світло-музикальної культури в СРСР і роль в цьому саме закарпатського світло-музикального театру Lux Aeterna
30 березня о 18:30 в Художньому музеї ім. Бокшая пройде вистава "Маленький принц" в рамках проекту, який "Включіть світло" разом з ГО "Щасливі діти" розпочали арт проектом АСТОРОБЛАСТОМА і кошти, виручені від продажу квитків, підуть на облаштування дитячого куточку у відділенні для онкохворих дітей.Квитки можна придбати безпосередньо в музеї або за тел. 0957157664. Вартість квитка 80 грн.
Одна з найуспішніших київських галерей Voloshyn Gallery вперше взяла участь у VOLTA Art Show, яке відкрилося 7 березня у Нью-Йорку в рамках тижня мистецтв Armory Week.