Управління туризму та курортів Закарпатської обласної військової адміністрації повідомляє, що протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Закарпатської області сплачено майже 13 млн. 449 тис. грн. туристичного збору, що на 94,5 відсотка більше аналогічного періоду 2021 року. У тому числі: туристичний збір, сплачений фізичними особами становить 6 403,3 тис. грн., а збір, сплачений юридичними особами – становить 7 045,4 тис. грн.
Про це мандрівниця Аліна Косовська написала у соцмережі на своїй сторінці: "Я ще сама в це не повірила, але я на фініші. 398 км зимовий Закарпатський туристичний шлях - пройдено".
Про це під час масштабного форуму «Велике будівництво: дороги та мости» розповів Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, повідомив у соцмережі перший заступник голви ОДА Мирослав Білецький.
На Закарпатті створюють біопарк "Синевир". Туди завезли перших 30 оленів. Також у біопарк закуплять червонокнижних глухарів — розповів Суспільному власник біопарку Юрій Тюх.
Закарпатський окружний адміністративний суд зобов’язав виконавчий комітет Чинадіївської селищної ради виготовити облікову документацію для палацу графів Шенборнів. Це потрібно для того, щоб занести будівлю до Державного реєстру нерухомих пам`яток України.
Задля розвитку туристичної галузі краю, створення унікального продукту, який приваблюватиме все більше гостей із інших областей та країн, Закарпаття працює над реалізацією проекту «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту», повідомляє перший заступний голови ОДА Мирослав Білецький.
Львівська, Чернівецька, Івано-Франківська і Закарпатська області мають намір прокласти по території України Е8 – транс’європейський пішохідний туристичний шлях.
Фірма-підрядник вже працює над розробкою проєктної документації щодо реконструкції дороги Верхній Студений – Пилипець, яку планують відновити в межах амбітного інфраструктурного проєкту «Мале карпатське коло». Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
На Закарпатті вже вдев’яте пройде Тиждень угорської кухні на Закарпатті», який триватиме з 14 по 16 травня 2021 р. Організатор заходу - Закарпатська угорська туристична рада має на меті популяризувати угорські традиційні страви серед місцевого населення та туристів, які прибувають з інших регіонів України та із-за кордону.
Туристичні об’єкти Закарпаття увійшли до проєкту «Автентична Україна». Про це розповів заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
У церкві Святого Миколая Чудотворця в Колодному створять музей. Збудований 550 років тому храм знаходиться у власності Углянської громади, на Тячівщині. Більшість часу церква зачинена, адже знаходиться в аварійному стані. Голова Углянської територіальної громади Іван НЕМЕШ розповів:
Літній туристичний сезон-2020 – період глибокої кризи, нових можливостей та переосмислення суті подорожей та напрямків, як таких. Кожна країна та регіон пережив його по-своєму, але через закриття кордонів та обмеження пересування Європою західні області стали популярними серед українців. У Закарпатській ОДА озвучили проміжкові цифри: туристичний збір до місцевих бюджетів улітку зріс на майже 12% порівняно з аналогічним періодом 2019-го. Йдеться саме про внутрішній туризм – підкорювати гірські вершини, смакувати закарпатську кухню та оздоровлюватися до нас приїхали жителі різних куточків України.