У чому удача ужгородців, - турист із Запоріжжя

Потрапити зі Сходу на Захід України вперше - це як потрапити у інший простір, у якому ніби все те саме, але поведінкові та культурні коди є трохи іншими. Скільки б не казали про те, що люди всюди однакові, проте я все одно тримаюся тієї думки, що на Західній Україні вони більш люб’язні та гостинні. Такі мені зустрічалися роки три тому, коли я побував десь у Карпатських горах, такі зустрілися мені минулого року, коли я вперше потрапив до Львова, такі зустрілися мені і цього разу, коли я вперше потрапив до Ужгорода.

На Закарпатті відкрили маршрут слідами лицарів

На Закарпатті розробили власний веломаршрут, який назвали «Слідами закарпатських лицарів». Його склали студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського університету. Самі ж першими і проїхалися цим маршрутом. 

«Рекордсменом рекордсменів» може стати закарпатське "Косино"

  Три рекорди протягом одного дня – 2 травня встановили «Термальні води «Косино» і внесли їх до Книги рекордів України. Загалом у цьому місці зафіксовано вже вісім рекордів. Відтак «Косино» має шанс стати «Рекордсменом рекордсменів» - це спеціальна номінація, яка присуджується одній локації, у якій було встановлено дуже багато рекордів. Загалом на Закарпатті від початку року зафіксовано вже з десяток рекордів.  

Вихідні на Закарпатті: петанк, вино, бограч і концерти

Тривалі вихідні 1-4 травня обіцяють чимало цікавих фестів, концертів і ярмарок. Серед іншого -  "турнір з петанку "Сакура-2015", фестиваль вина "Сонячний напій", концерти "Кантуса", "Гудацької тайстри", а ще - воркшоп, "Маївка по-одеськи", дитячі змагання. Словом, нудьгувати не буде коли. Тому  налаштовуйтеся на активні травневі. ProZak бажає вдалих вихідних!

Закарпатський мегабренд №7: «Закарпатські фестивалі»

Як ми повідомляли, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття. 

Вихідні у місті: генприбирання, "Міс Ужгород", "Тур де Уж"

По-весняному теплі й насичені подіями вихідні обіцяють Ужгороду. Маєте шанс не тільки відпочити, а й долучитися до важливої справи - генерального прибирання у рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом». А вечори можете присвятити спогляданню красивих дівча на "Міс Ужгород" чи насолодитися мистецтвом в одній із міських галерей. ProZak бажає гарних вихідних!)

Туристи проекту “Пішки довкола України” зайшли в Ужгород

На 53 день своєї мандрівки Антоніна Поліщук й Ігор Литвиненко досягли Ужгорода. Закарпаття стало шостою областю, до якої вони дійшли у рамках свого проекту “Пішки довкола України”. Експедиція почалася з Півночі, триває на Заході, продовжиться на Півдні, Сході, й закінчиться на Півночі. Орієнтовна протяжність пішохідного шляху — 7000 км. Унікальність проекту полягає у тому, що Україну ще ніхто не обходив пішки.

Вікенд на Закарпатті: фести сакури, музики і вина

  Довгоочікувані вихідні з сакурою припадають саме на 18-19 квітня. Невипадково вікенд об'єднує чимало цікавих подій, які варто відвідати. Серед пропозицій відпочинку - фестивалі "Ротарі-сакура", "Троянда Карпат", "Музика без кордонів", а також благодійний концерт і ямарок хендмейду! Цікаві локації з подіями - у звичній афіші подій, яку підготував ProZak. 

В Ужгороді відзначають День Foursquare. Нарядили Свободку

Сьогодні, 16 квітня, весь світ відзначає День FourSquar, адже квітень це четвертий місяць року, а число 16 - це 4 у квадраті (гра слів, оскільки в перекладі з англійської "four square" — звучить як "чотири у квадраті").

Закарпатський біосферний заповідник отримає крупний німецький грант

Німецький банк розвитку KfW надасть міністерству екології та природних ресурсів України грант у розмірі 14 мільйонів євро. Відповідну угоду було підписано між главою українського відомства Ігорем Шевченком, директором бюро KfW в Україні Ґуннаром Вельцгольцем та послом ФРН в Україні Крістофом Вайлем вчора, п'ятницю, 10 квітня, повідомляє інформагентство "Інтерфакс-Україна".

До Дня театру в центрі Ужгорода гуляли клоуни та міми

Сьогодні, 27 березня, в центрі Ужгорода з нагоди Міжнародного Дня театру провели флеш-моб за участю театру пантоміми «Енергія – мім» Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн».
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com
 • Фото з Галереї

  • 8
  • 5
  • 20160730_140414
  • 3
  • 7
  • IMAG5687
  • IMAG5464
  • IMAG5498
  • IMG_2095
  • 3
  • IMAG5366
  • IMG_1763
  • 13052532_758525780950616_1153731660_o
  • IMAG5232
  • 19
  • DSC_4952