ProZak у психолога: На що вказує безсоння

  Недоспані ночі бувають у житті кожного, і причини цього явища можуть бути геть різними: через маленьких дітей, з приводу хвилювання за своїх рідних, або ж узагалі через своєрідний спосіб життя, коли хочеться працювати вночі, чи “тусуватися” на вечірках до ранку, а відсипатися вдень. Однак є категорія людей, які періодично не можуть спати і не можуть змусити себе заснути, аби відіспатися, через що суттєво страждають...

ProZak у психолога: Трудоголізм як спосіб втечі

   Криза змушує кожного з нас звертати увагу на свої прибутки й, за можливості, працювати більше. Однак не завжди спонукою до роботи є гроші. Існує категорія людей, які працюють заради самої роботи — трудоголіки. І це, на жаль, далеко не той випадок, котрий розуміють під крилатою фразою: “Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати”. 

ProZak у психолога: Що приховує в собі шопінгоманія

  В одному анекдоті дають пораду, як довести жінку до божевілля: дати їй багато грошей і зачинити всі магазини. Приблизно у такому кризовому стані перебувають шопінгомани, коли не можуть реалізувати свої бажання. І хоча у манії до шопінгу найчастіше звинувачують жінок, серед чоловіків теж трапляється гіперрозвинене прагнення до купівлі речей. Просто чоловіча шопінгоманія здебільшого спрямована на придбання атівок і гаджетів, хоча трапляється, що й на одяг. 

ProZak у психолога: Соціально активні жінки й фемінізм

  Тему жіночності можна розкривати з багатьох позицій. На цей раз ми вирішили з’ясувати, що приховує у собі жіноча самореалізація й активність у громадському житті. Нерідко потреба у грошах змушує жінку працювати навіть в декретній відпустці. Однак є і цілком забезпечені мами, які не полишають роботу, через те, що насолоджуються власною активністю. Дотичною до теми виявився й фемінізм, яким захоплюються чимало жінок, називаючи себе феміністками, і зазвичай не розуміючи його суті.  

ProZak у психолога: Що таке інфантильність у чоловіків

  У кожного з нас бувають періоди в житті, коли нічого не хочеться робити через фізичну, емоційну втому чи з інших причин. Але є тип людей, у яких постійне небажання  працювати і здобувати щось. Вони почуваються комфортно, коли їх не чіпають. Схожа поведінка вказує на інфантильність, яка з віком тільки посилюється... 

Як уникнути конфліктів з коханою людиною

Рано чи пізно кожна пара стикається з проблемами й нерозумінням одне одного. У своєму виданні "Перестаньте воювати" Мішель Броуді ділиться цінними порадами про те, як запобігати найпоширенішим у стосунках сваркам, повідомляє Healthista.

Що ми насправді святкуємо 8 Березня, - пояснили в Центрі гендерної освіти при УжНУ

Центр гендерної освіти при Ужгородському національному університеті вважає своїм обов’язком поінформувати про історію цього свята, скільки в суспільстві склалося цілком хибне сприйняття 8 Березня. 

Найкращий вік для щастя, кохання, здоров'я та кар'єри

Результати опитування показали, що в середньому до 30 років люди відзначають найбільш гарне самопочуття і дають найвищий бал своїй фізичній формі. Кращим віком для сексу респонденти назвали 32 роки, в той час як оптимальним віком для серйозних відносин – 40 років.

Чому слова "мама" і "тато" звучать подібно у всьому світі

Чи є щось очевидно "собаче" у слові "собака"? Мабуть, що ні: у Франції собака - це "chien", в англомовних народів вона зветься "dog", у китайців - "gǒu". Ці слова не мають нічого спільного, і жодне з них не пов'язане з песиками більше, ніж будь-яке інше. Схожа ситуація відбувається майже з кожним словом.

ProZak у психолога: Що дає нам шлюб

  Одні пари обирають для себе громадянський шлюб, інші – прихильники традиційного. Щастя, безсумнівно, можливе в обох варіантах, але щодо захисту партнерів, народження дітей у вільних стосунках можна дискутувати. З іншого боку, штамп у паспорті теж не убезпечує нас від хибних кроків і не є запорукою гармонійних стосунків. То для чого тоді взагалі вступати у шлюб?       

17 потужних афродизіаків

Фуд-експерти визначили 17 продуктів, які є потужними афродизіаками. Як кажуть фахівці, дані продукти містять хімічні речовини, які підсилюють статевий потяг, пише New York Daily News. Це відбувається за рахунок взаємодії речовин з гормональними процесами в організмі, в результаті чого підвищується лібідо.

ProZak у психолога: Соцмережі й реальне життя

  У прагненні розповідати чи не про кожен свій крок у соцмережах є певний ексгібіціонізм. Одна справа, коли гоніння за лайками і репостами обумовлено професійною поребою, і зовсім інша — коли напоказ виставляється особисте: тоді вже складно розібрати, де такої людини більше — у реальності чи в мережі. Що вже говорити, коли через соцмережі сьогодні зав’язуються стосунки між людьми, і тривають вони теж в онлайні, без реальних зустрічей, до того ж роками... 

ProZak у психолога: Як розпізнати любов і лібідо

  Другий матеріал рубрики «ProZak у психолога» стосується того, що хвилює нас усіх, чого зазвичай нам не вистачає і чим нерідко просто не вміємо ділитися – любові. Вона буває різна і включає дуже багато складових. Любов важко розпізнати, і відомий вислів Фредеріка Бегбедера про те, що любов живе три роки, у дечому правдивий: приблизно стільки триває гормональний афект, який чимало людей плутають зі справжньою любов’ю… 

Поради від людей, які дожили до 100 років: як зустріти своє кохання?

Як прожити довге, щасливе і яскраве життя? Як зберегти до старості жвавість розуму, бадьорість духу і бажання жити на повну? Ніхто не зможе відповісти на ці питання краще, ніж довгожителі - люди, мудрість яких перевірена часом. Сьогодні в нашій добірці - 25 безцінних порад від людей, які дожили до 100 років.

ProZak у психолога: Чи треба себе розуміти

  ProZak.info розпочинає серію матеріалів про самопізнання. Спільно з практичними психологами ми будемо намагатися відповісти на запитання, якими переймається переважна більшість людей: як навчитися відчувати щастя, долати труднощі, поєднувати сім’ю і роботу тощо. Сподіваємося, що матеріали нашої рубрики будуть для вас передусім цікавими, допоможуть зрозуміти себе, аби сприймати життя, як воно є — без занадто великих очікувань і водночас не применшуючи своєї участі у ньому.      
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com
 • Останні Tweets

 • Фото з Галереї

  • 8
  • 5
  • 20160730_140414
  • 3
  • 7
  • IMAG5687
  • IMAG5464
  • IMAG5498
  • IMG_2095
  • 3
  • IMAG5366
  • IMG_1763
  • 13052532_758525780950616_1153731660_o
  • IMAG5232
  • 19
  • DSC_4952