Стосунки, які приведуть до щасливого шлюбу

Британські експерти з питань сім'ї розповіли, які відносини ведуть до міцного і щасливого шлюбу. За твердженням фахівців, існує всього чотири типи стосунків і тільки один є підставою для створення по-справжньому міцної сім'ї, пише  The Daily Mail. За їх словами, майбутнє щастя пари в першу чергу залежить від того, як вони ставляться один до одного.

Властивості ідеальної жінки для кожного чоловіка

Усі чоловіки своєю природою споживачі, от тільки потрібно їм не «тільки одне», а цілих сім жіночих властивостей, якими вони успішно користуються для досягнення своїх корисливих цілей. І врахуйте, якщо дівчина володіє всіма цими «характеристиками» чоловік її просто не зможе покинути.

5 "найпроблематичніших" знаків Зодіаку

У світі давно вже закріпилася думка, що серед 12 знаків Зодіаку є 5 найбільш важких. Цим знакам потрібне завжди особливе «лояльне» звернення, адже вони народилися під «таким» знаком, що дата народження за них все вирішила наперед. Їм багато прощають, адже від них нічого не залежить. Але чи все так, як ми звикли вважати? Чому одні представники знаків Зодіаку постійно грублять, а другі змушені все прощати? Де золота серединка і чи є вона?

Як уникнути конфліктів у сім'ї

У кожній родині існували, існують і будуть існувати конфліктні ситуації між членами сім’ї. Але вирішальним фактором є власне ставлення до цих конфліктів. А невисловлені образи або невирішені до кінця проблеми, незабаром знову починають спливати назовні.

Група крові і сексуальний темперамент жінки

У це можна не вірити, але ж з давніх часів говорять, що наша сутність, наші звички, наша поведінка, що характеризує наш темперамент, у нас в крові. Ось і американські вчені, провівши дослідження і вивчивши більше 3000 жінок, прийшли до дуже цікаво висновку про те, що жіночий сексуальний темперамент залежить від групи крові жінки.

Інтимні секрети усіх знаків Зодіаку

Сексуальний гороскоп говорить про те, що в ліжку всі ми проявляємо себе по-різному: хтось цілком віддається пристрасті, а комусь потрібно спершу почути слова любові. Пропонуємо вам дослідження астрологів, щоб більше дізнатися про свої сексуальні переваги. 

Як зареєструвати шлюб з іноземцем, - пояснює юрист із Закарпаття

Якщо для реєстрації шлюбу між громадянами України достатньо тільки заяви та паспорту, то для іноземців чи осіб без громадянства для проведення державної реєстрації шлюбу необхідно подання додаткових документів та дотримання певних законодавчих умов.  

Вражаючі факти про інтимну близькість

Існує безліч наукових досліджень на тему сексу, які допомагають поліпшити інтимне життя і взаємини. Пропонуємо вам  список несподіваних фактів про секс від  Daily Mail, заснований на результатах експериментів учених. Деякі з них розвінчують поширені міфи про інтимне життя, а деякі дозволяють краще зрозуміти бажання партнера.

Лише 24% закарпатських чоловіків готові допомагати дружинам

Серед сімей Закарпаття, у яких більшість хатньої роботи виконує жінка, лише 24% чоловіків готові порівну розділити домашні обов’язки та догляд за дітьми. Такими виявилися результати соціологічного опитування проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Фонду народонаселення ООН в Україні у рамках проекту «Щастя у 4 руки». Усі результати представлені для тих домогосподарств, де жінка все ще виконує всі або більшість хатніх обов’язків.

5 головних "так" і "ні" у кожній сім'ї

Поки він доглядав, а вона приймала знаки уваги, все було просто і ясно: обидвоє привабливі, люблять один одного - чого ж іще! А після весілля почалося: хто буде мити підлогу, чия черга виносити сміття. Можливо, наші поради допоможуть вам зберегти мир в сім'ї.

Агенція на Закарпатті забезпечує феєрію у кожному святі

Саме такий підхід до організації та у проведенні урочистостей, різних  свят і весіль у Ольги Лінтур, молодої, енергійної та впевненої в успіху справи, якою займається. Вона – весільний організатор, засновниця агенції з організації свят «Феєрія». 

Чому жінки на Закарпатті виконують роботу своїх чоловіків (ДОСЛІДЖЕННЯ)

Згідно з дослідженням проведеним у вересні цього року Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Фонду Народонаселення ООН, у Закарпатській області та всьому Західному регіоні у 48% сімей жінки виконують всю, або більшість хатніх обов’язків та доглядають за дітьми. Беручи до уваги той факт, що більшість жінок працюють, це створює для них подвійне навантаження, та залишає менше часу для самореалізації і професійного розвитку.

Жіночі й чоловічі професії: хто більше заробляє (ДОСЛІДЖЕННЯ)

Незважаючи на приблизно рівну кількість жінок і чоловіків, на ринку праці існують питомо чоловічі проф. сфери (автобізнес, ІТ, ТОП-менеджмент), чоловіки довше працюють та більше заробляють. 

Ідеальна система сімейних відносин

У сім'ї все взаємопов'язано, вона дуже схожа на організм людини, тобто збій одного органу призводить до порушення іншого. Такі ж зміни впливають на ваш настрій, самопочуття і загальний стан в сім'ї. Не існує жодного слова чи дії, за допомогою якого можна було легко впоратися з сімейною проблемою.

Жінки переживають негативні емоції важче, аніж чоловіки

Представники сильної статі демонструють більш аналітичний, ніж емоційний підхід, коли стикаються з негативними емоціями. При цьому жінки більше фокусуються на переживаннях, що викликаються цими емоціями, як показало нове дослідження. 

5 ознак здорових відносин

Багато хто з нас «застряє» в токсичних відносинах, тому що не знають, який партнер їм насправді підходить. Опитавши сотні пар, сімейний терапевт Енн Мілфорд визначила ознаки, які говорять про те, що ви дійсно зустріли свою половинку.

Як поєднати несумісне : шопінг з чоловіком

Як часто ви сваритесь з коханим через таку дрібницю як походи по магазинах? Здавалося б, чого тут важкого? Ходи, дивися, говори - подобається, не подобається. Але ні, 10-15 хвилин і починається роздратування, образи, скандали.

Чи страждають українки від сексизму

Вчора Ужгород сколихнула жахлива новина про згвалтування дівчини, яка перебувала на 2 місяці вагітності. На щастя, гвалтівників піймали. Однак дискримінація жінок і пряв до них агресії, насильства, на жаль, виявляється не тільки у таких випадках. Для України є актуальним питання дискримінації за ознакою статі, яка отримала назву «сексизм».
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com
 • Останні Tweets

 • Фото з Галереї

  • 8
  • 5
  • 20160730_140414
  • 3
  • 7
  • IMAG5687
  • IMAG5464
  • IMAG5498
  • IMG_2095
  • 3
  • IMAG5366
  • IMG_1763
  • 13052532_758525780950616_1153731660_o
  • IMAG5232
  • 19
  • DSC_4952