image

Як спілкуватися з привабливою дівчиною: 5 порад

Якщо при розмові з дівчиною все красномовство зникає без сліду, а з уст вириваються нескладні обривки пропозицій, то вам можуть допомогти ці п'ять простих порад.

Немає нічого дивного в тому, що перспектива розмови з привабливою незнайомкою так лякає сором'язливих чоловіків. Вони знають: щоб сподобатися дівчині, їм доведеться показати себе з кращого боку. Прокручуючи ситуацію в голові, молоді люди можуть так розхвилюватися, що почнуть все псувати, щойно підійдуть до бідної дівчини. На щастя, ця стадія є тимчасовою, а перескочити її якомога швидше допоможуть наступні рекомендації.

1. Встановіть зоровий контакт

Найголовніше правило - дивіться дівчині в очі. Те, що не варто витріщатися на груди, мабуть, очевидно, але зіпсувати враження може також і відсторонений погляд повз співрозмовницю або затримка погляду на одязі.

Зоровий контакт - неймовірно потужний інструмент для створення взаєморозуміння між людьми. Ще понад 20 років тому психолог Артур Арон експериментально довів, що люди здатні закохуватися за кілька хвилин, лише дивлячись один одному в очі.

Уникаючи зорового контакту, ви видаєте невпевненість в собі. Якщо ви самі в себе не вірите, то з якого дива в вас повинна повірити незнайома дівчина? Ще гірше, якщо абстрактний погляд буде інтерпретований як ознака незацікавленості і нудьги.

Погляд очі в очі як би говорить дівчині: «Я приділяю тобі всю свою увагу». Це дійсно важливо. Харизматичні чоловіки використовують зоровий контакт як спосіб змусити дівчину відчути себе найцікавішою людиною в світі.

Те, як ви дивитеся на дівчину при розмові, не менш важливо. Примружте очі, кажучи про щось серйозне, а коли розповідаєте про щось дивовижне або лякаюче, підніміть брови.

2. Не намагайтеся справити враження, просто спілкуйтеся

Дехто з хлопців гадає, що жінки люблять чоловіків виключно з високим статусом і доходом. Це твердження частково виправдане, але це не означає, що під час першої бесіди вам потрібно розповідати про свої професійні та фінансові успіхи.

Багато хто з хлопців впевнені, що чим привабливіша дівчина, тим вища її планка запитів щодо протилежної статі. В результаті цієї помилкової думки легкий флірт перетворюється на зачитування резюме.

Чим більше люди розповідають про свої досягнення, тим більше показують свою потребу в схваленні. Схильність до зазнайства видає в людині бідолаху, який відчайдушно намагається заповнити порожнечу в своєму житті.

Навіть щире схвалення ваших досягнень з боку дівчини не означає, що їй приємно проводити з вами час. Престижна іномарка і солідна сума в банку - це, звичайно, добре, але подібні матеріальні речі не мають нічого спільного з хімією людських відносин і не викличуть у дівчини романтичних почуттів.

Чи можете ви створити у дівчини враження, ніби ви давно знайомі? Можете змусити її сміятися? Саме це виділить вас серед інших і допоможе сподобатися.

3. Не зациклюйтеся на собі

Невдачливі ловеласи часто дуже багато говорять про себе. Проблема в тому, що це не найкращий спосіб зав'язати стосунки з іншими людьми. Подібне ставлення може перетворити бесіду на змагання. Хто скаже перший? Як ви зможете перевести тему на себе? Все це схоже на інтелектуальну мастурбацію. Навряд чи після такого контакту у людей залишиться приємне враження від спілкування один з одним.

Ми рідко зустрічаємо людей, яким цікава наша думка. Ще рідше такі індивіди зустрічаються серед привабливих панянок. Зосередивши увагу на дівчині, ви змусите її відчути себе особливою.

Не акцентуйте увагу на загальних питаннях з розряду «чим займаєшся» і «звідки ти родом». Це нудно. Намагайтеся дізнатися щось більш особисте, спробуйте перевести тему розмови на обговорення фільму, який недавно подивилися, чи книги, яку ви любите. Можете дозволити собі трохи посперечатися з дівчиною, але не перестарайтеся. Захоплююча і природна бесіда розташує до вас дівчину, яка ще пару годин тому здавалася недосяжною.

4. Шукайте загальні інтереси

Шлях до приємної і легкої розмови лежить через дослідження та обговорення спільних інтересів. Згадайте всі вимучені розмови, які почали складатися лише після того, як один зі співрозмовників згадував будь-який фільм, книгу або серіал. Досить двох речей, які ви обидва дуже любите - і ви на шляху до того, щоб стати кращими друзями.

Ми інстинктивно симпатизуємо тим, хто схожий на нас. Наявність одного інтересу змушує нас думати, що ми можемо зійтися і в інших речах. Чим більше у вас з людиною загального, тим комфортніше їй з вами. З рівнем комфорту росте і рівень симпатії.

Якщо ви з'ясуєте, що любите один і той же коктейль або вчилися в одній школі, це дасть вам набагато більше, ніж знання про те, що ви обидва просто любите поїсти.

5. Щоб не нервувати, не зациклюйтеся на кінцевому результаті розмови

Стрес при перших хвилинах розмови з дівчиною важко повністю усунути або приховати. У цьому немає нічого страшного, адже в легкому хвилюванні є певна привабливість. Простий спосіб звести емоційну напругу до мінімуму - НЕ фокусуватися на кінці розмови.

Саме очікування результату і побоювання того, що воно не буде виправдане, - головна причина стресу під час розмовою з дівчиною. Ми фокусуємося на своїй цілі так, що не можемо думати про щоcь інше. Ця думка йде від нас як поганий запах, який накладає відбиток на все, що ми робимо і говоримо. Ми не беремо участі в бесіді, а лише аналізуємо кожне слово чи жест.

Відмова від будь-яких очікувань звільняє від хвилювання. Так, було б добре отримати номер дівчини, але що, якщо вона відмовить? Нічого страшного в цьому немає. Сам факт того, що ви зробили перший крок, - вже прогрес. Тепер можна насолоджуватися спілкуванням, вчитися і пробувати не боятися привабливих дівчат. Досвід - сам по собі результат. І цей результат може стати початком чогось справді цікавого.

doctornerdlove

0 коментарів


Написати коментар

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com
 • Останні Tweets

 • Фото з Галереї

  • 8
  • 5
  • 20160730_140414
  • 3
  • 7
  • IMAG5687
  • IMAG5464
  • IMAG5498
  • IMG_2095
  • 3
  • IMAG5366
  • IMG_1763
  • 13052532_758525780950616_1153731660_o
  • IMAG5232
  • 19
  • DSC_4952