Усі новини

Понад півроку в середньому тривають пошуки роботи

Понад півроку в середньому тривають пошуки роботи

Середній термін пошуку роботи тепер триває понад півроку. Кожен третій охочий може працевлаштуватися за 3-6 місяців. 14% українців шукають роботу від шести до дванадцяти місяців. Кожному десятому вдається стати новим співробітником протягом 1-2 місяців. 
Шкільну освіту можуть продовжити на рік

Українські школярі можуть навчатися 12 років

Запровадження 12-річної школи відповідає європейській практиці. З переходом на 12-річку українські атестати про загальну середню освіту визнаватимуть  у ЄС. Хоча це, звісно, не єдина причина запровадження нової структури освіти.
Нардеп Петьовка проти прав блогерів

Закарпатський нардеп Василь Петьовка зареєстрував законопроект, який обмежує права інтернет-блогерів

Ще 12 лютого народний депутат України від Закарпаття Василь Петьовка зареєстрував законопроект №2111, яким обмежуються права інтернет-блогерів. 
Закарпаття втратило майора Віталія Постолакі...

Закарпаття втратило майора Віталія Постолакі...

У зоні АТО загинув закарпатський майор Віталій Постолакі. Про це інформують волонтери з посиланням на народного депутата України Тараса Пастуха, який був підлеглим Віталія Постолакі у 128 ОГП бригаді. 
День Валентина: чому, де і як святкують (+ ідеї подарунків)

День Валентина: чому, де і як святкують (+ ідеї подарунків)

Кохання існує щодня, хоча офіційно Днем закоханих вважають 14 лютого. Сьогодні Святий суттєво допомагає підприємцям: квіти, листівки, сувеніри, солодощі та інші речі, якими можна здивувати свою половинку продаються «на ура». Свято популярне, міцно вкоренилося у слов’янських країнах, хоча Валентин, найімовірніше, був римлянином, його послідовники намагалися побороти розпусні поганські звичаї, натомість еротичного ореола свято так і не позбулося.
Закарпатські політики про Мінські угоди

Закарпатські політики коментують підписання Мінських угод

Як ми повідомляли, у Мінську відбулася зустріч у «нормандському форматі» (Путін-Порошенко-Оланд-Меркель), на якій було підписано договір про врегулюванню конфлікту на Донбасі. Зокрема, було домовлено про припинення вогню від 15 лютого, відведення важкої військової техніки, створення буферної зони, внесення змін в Конституцію України з метою надання більших прав ЛНР та ДНР, звільнення всіх заручників тощо.
День Валентина і найважливіші події вихідних на Закарпатті

День Валентина і найважливіші події вихідних на Закарпатті

14 лютого в Ужгороді встановлять «стіну кохання», Арку кохання, Годинник кохання, живі скульптури. Будуть також виступи мімів та танцювальних колективів. ProZak радить, куди піти на Закарпатті 14-15 лютого. 
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com