Усі новини за 28 Жовтень 2015

Чому ми бачимо тварин у своїх снах?

Чому ми бачимо тварин у своїх снах?

Іноді так буває, що людям сняться різні тварини. Вони символізують подію або попередження, яке дуже просто можна розшифрувати. Для цього необхідно брати до уваги їхній зовнішній вигляд, поведінку і свої відчуття, які з'являються після сну.
Заборонені страви та продукти у різних країнах світу

Заборонені страви та продукти у різних країнах світу

У кожній країні є страви, які стають шокуючими для туристів. У багатьох випадках це пов'язано з небезпечними інгредієнтами, що входять до складу страв, які можуть загрожувати здоров'ю людини. Пропонуємо 13 страв, які з певних причин заборонені в ряді країн.
Ужгородці прийшли до Москаля й завтра збирають віче

Ужгородці прийшли до Москаля й завтра збирають віче

Близько ста ужгородців з ініціативи активіста Юрія Світлика сьогодні зібралися біля обласної міліції, а затим прийшли в Закарпатську ОДА. Вимагають перевиборів і обіцяють народне віче. 
Як відроджувався із забуття закарпатський монастир Чину Василіан

Як відроджувався із примусового забуття один з найвідоміших закарпатських монастирів Чину Василіан

  300 років невдовзі виповниться Благовіщенському монастирю оо. Василіан у селі Боронява, і 26 років – з часу повернення обителі до монахів Чину Святого Василія Великого. Історія цього направду Святого місця дещо співзвучна з тернистим шляхом України, яку Василіани завжди підтримували у її національних прагненнях. За час існування монастир закривали, будівлі зруйновували, опісля територія переходила у власність держави, також з боку православних були спроби його захопити, і лише в 1990 році до обителі знову повернулися монахи Чину Василіян. Саме в цьому монастирі сьогодні знаходиться ікона Божої Матері, яку намалював Іоаникій (Йоанікій) Базилович, ЧСВВ 230 років тому. 
В Ужгороді продовжили "Осінній салон"

В Ужгороді продовжили "Осінній салон"

"Осінній салон" - це виставка приурочена до дня художника. Вона покликана нагадати про кращі традиції салону, з належним відбором у якісному сенсі та ретельним виваженим підходом до таких речей як матеріал, думка та естетика.
  • Показанно (1-12 з 12)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com