Усі новини за 13 Листопад 2015

Інтимні секрети усіх знаків Зодіаку

Інтимні секрети усіх знаків Зодіаку

Сексуальний гороскоп говорить про те, що в ліжку всі ми проявляємо себе по-різному: хтось цілком віддається пристрасті, а комусь потрібно спершу почути слова любові. Пропонуємо вам дослідження астрологів, щоб більше дізнатися про свої сексуальні переваги. 
Які нововедення чекають закарпатських водіїв

Які нововедення чекають закарпатських водіїв

  У зв’язку із прийняттям Закону «Про Національну поліцію», який набув чинності 7 листопада, були внесені зміни до законодавчих актів, які стосуються відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху. 
Що закарпатцям треба знати про реформу МВС (ІНФОГРАФІКА)

Що закарпатцям треба знати про реформу МВС (ІНФОГРАФІКА)

Ми повідомляли, що в області з 6 листопада вже немає такої структури як УМВС України у Закарпатській області. Не існує і такого поняття, як «міліціонер»: 7 листопада набув чинності закон «Про Національну поліцію», яким скасовується старий закон «Про міліцію».
Фільми по 60 секунд сьогодні покажуть в театрі (ТРЕЙЛЕР)

В ужгородському театрі сьогодні представлять фільми по 60 секунд (ТРЕЙЛЕР)

«100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль екстремально короткого кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом вислів «Стислість – сестра таланту!» Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно лише з одним обмеженням — 60 секунд!
У Балоги й Москаля бойова нічия

У Балоги й Москаля бойова нічия, - вважає відомий закарпатець Гаврош

Відомий закарпатський письменник, журналіст, драматург Олександр Гаврош у своїй авторській колонці на "Радіо "Свобода" написав про післявиборче протистояння Москаля й Балоги. Результати виборів свідчать про поступову втрату монополії Віктора Балоги на Закарпаття, - вважає Гаврош. 
  • Показанно (1-11 з 11)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com