Усі новини за 04 Грудень 2015

Як уникнути конфліктів у сім'ї

Як уникнути конфліктів у сім'ї

У кожній родині існували, існують і будуть існувати конфліктні ситуації між членами сім’ї. Але вирішальним фактором є власне ставлення до цих конфліктів. А невисловлені образи або невирішені до кінця проблеми, незабаром знову починають спливати назовні.
ГК "Карпати" перемагають "Спартак" в матчі 7-го туру

ГК "Карпати" перемагають "Спартак" в матчі 7-го туру

Відбувся перший матч 7-го туру жіночої Суперліги. ГК «Карпати» у СК «Юність» приймали київський «Спартак». Гра була важкою для «Карпат», гості упродовж матчу не давали ужгородкам піти у великий відрив, постійно тримали у напрузі наш захист, при цьому змушували часто помилятись у нападі. У грі були частими вилучення та штрафні кидки. Лише під кінець гри ужгородкам вдалося суттєво вирватися уперед, як результат перша зустріч закінчилася з рахунком — 29:21.
Один із символів історії Угорщини був знайдений на Закарпатті

Один із найцінніших символів історії Угорщини був знайдений на Закарпатті

Сьогодні на багатьох листівках, які привозять з Угорщини туристи, можна натрапити на орнаментоване позолочене навершя хутрової шапки. Цей скарб відомий із 1900 року, і знайшли його саме на Закарпатті. 
Як приготувати еліксир молодості з калини, - лікар-дієтолог із Закарпаття

Як приготувати еліксир молодості з калини, - лікар-дієтолог із Закарпаття

Після перших заморозків саме час збирати калину. Якщо ви колись мріяли про еліксир молодості, то саме в цю пору маєте змогу його спробувати, адже готують такий еліксир саме з калини. 
 • Показанно (1-10 з 10)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com