Усі новини за 18 Березень 2015

Редактора закарпатської газети залишили під вартою

Суд залишив під вартою редактора закарпатської газети "Рабоче-крестьянская правда" Маєвського

Як повідомили нашому виданню джерела в Ужгородському міськ-районому суді, щойно закінчилося судове засідання, на якому розглядалися клопотання редактора закарпатської газети "Рабоче-крестьянская правда" Анатолія Маєвського, щодо припинення щодо нього кримінального переслідування та заміну запобіжного заходу із утримання під вартою на підписку про невиїзд.
Дві медалі ЧУ з гірських лиж

Закарпатські гірськолижники здобули срібло і бронзу на Чемпіонаті України з гірськолижного спорту

На Закарпатті проходять головні змагання українського гірськолижного спортивного календаря — чемпіонат України. 17 березня на трасах гірськолижного спортивного комплексу «Красія» провідні гірськолижники п`яти областей країни розігрували титул національного чемпіона у слаломі-гіганті.
В Ужгороді відбувся Чемпіонат з орієнтування

В Ужгороді відбувся Чемпіонат з орієнтування

14—15 березня в Ужгороді відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування. Змагання присвячені річниці березневих подій 1939 року, коли зі зброєю в руках українці Закарпаття боронили свій край від анексії агресивного сусіда, а також віддаючи пошану героям, які вже в наші дні відстоюють Незалежність України.
55% закарпатців хочуть судової реформи

55% опитаних мешканців Закарпатської області вважають проведення судової реформи одним із пріоритетних завдань влади

Згідно з опитуванням, проведеним у на замовлення Центру політико-правових реформ, необхідність проведення судової реформи в Україні підтримує більшість українських громадян.
  • Показанно (1-14 з 14)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com