Усі новини за 25 Березень 2015

Юрій Яцина: “Найбільше не терплю брехні”

Юрій Яцина: “Найбільше не терплю брехні”

Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака виконує ключову роль у наданні медичної допомоги населення краю. Сюди з надією на швидке видужання приїжджають хворі з усіх районів й отримують вузькоспеціалізовану фахову допомогу. Понад 10 років лікарня працює під керівництвом Юрія Яцини. За цей час у найважливішому медичному закладі області змінилося чимало: 2002 року встановлено бюст А. Новаку, у 2007 відкрито музей обласної лікарні. У 2007-2008 роках капітальний ремонт корпусів, у 2008 році лікарні перейменована і отримала ім‘я А. Новака, у 2010-му встановили нову котельню, завдяки якій економлять мільйон гривень у рік. 2014-й здачею в експлуатацію нового хірургічного корпусу, будівництво каплички, відкриття пам’ятника Олександру Фединцю, ремонтом складських приміщень, дизкамерного відділення та багато іншого.
3,5 тисяч іноземців живе на Закарпатті

3,5 тисяч іноземців живе на Закарпатті

На сьогодні в краї постійно або тимчасово проживає майже 3 з половиною тисячі іноземців. За допущені порушення правил перебування в Україні до адміністративної відповідальності притягнуто 68 іноземних громадян та 32 закарпатців, які запросили іноземців та надали їм житло.
Лукман Аруна про перебування в Ужгороді

Аруна: Я знав куди їду, заборгованість перед гравцями мене не стосується — зарплату отримую в Києві.

Кар'єра Лукмана Аруни розвивається останні два роки досить дивно. Футболіст з гігантським потенціалом виявляється настільки не потрібен оновленій команді Сергія Реброва, що відправляється в "Говерлу" на правах оренди. Востаннє велике інтерв'ю українській пресі Аруна давав три роки тому. Потім - лише деякі висловлювання на нігерійських медіа.
Звільнено всіх керівників МНС України, а двох арештовано

Звільнено всіх обласних керівників МНС України. Голову ДСНС Сергія Бочковського заарештовано

Щойно, на засіданні Кабінету міністрів України за наказом міністра МВС Арсена Авакова, за розкрадання коштів в особливо великих розмірах під час закупівель пального за явно завищеними цінами, був затриманий начальник Державної Служби з Надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський та його перший заступник Василь Стоєцький.
Голова Закарпатської облради проти сепаратизму

Голова Закарпатської облради Чубірко висловився різко проти сепаратизму

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко вважає, що міжнаціональні відносини на Закарпатті і надалі залишаються стабільними і наш край і  рівнем толерантності є прикладом для наслідування. А сепепаратистські рухи на Закарпаття є лише у хворій уяві кількох осіб.
  • Показанно (1-11 з 11)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com