Усі новини за 30 Березень 2015

Рада Церков просить закарпатців допомагати вйськовим і переселенцям

Рада Церков просить закарпатців допомагати вйськовим і переселенцям

У Закарпатській ОДА у понеділок, 30 березня, відбулася вже традиційна передвеликодня зустріч керівництва області із Радою церков і релігійних організацій краю. Під час зустрічі голови облдержадміністрації Василь Губаль та облради Володимир Чубірко провели бесіду з представниками християнських конфесій і підписали спільне звернення до громади краю.
В Мукачеві пройшов турнір ім. Володимира Гвоздьо

У Мукачеві пройшов турнір ім. Володимира Гвоздьо

«28 березня, в Мукачеві вшанували пам’ять надзвичайно світлої людини, активіста, одного з засновників Мукачівського петанк-клубу Володимира Гвоздьо. Він також відомий закарпатцям, як організатор наймасштабнішого  в краї фестивалю – «Beregfest», у рамках якого щорічно проводили і змагання по петанку», – розповів президент Мукачівського петанк-клубу Юрій Кравчук.
Закарпатки отримали почесні нагороди від держави

Закарпатки отримали почесні нагороди від держави

Солістка із Закарпаття отримала звання «Заслужений артист України», а інспектор відділення відділу прикордонної служби «Ужгород» Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, старший прапорщик отримала медаль ІІІ ступеня «За бездоганну службу».
На Закарпатті дуже сильна традиція готувати їжу вдома

О. Скиталінська: "На Закарпатті дуже сильна традиція готувати їжу вдома"

   «У кожного з нас є свій запас здоров’я, переданий нам генетично, на який ми впливаємо власним способом життя», - стверджує найвідоміший лікар-дієтолог України Оксана Скиталінська. Саме її порадами користуються чимало людей, серед яких відомі політики, актори, шоумени, котрі хочуть виглядати гарно у будь-якому віці. Пані Оксана переконує в тому, що краса – це передусім здоров’я, а воно залежить від того, що ми їмо.  
Відкрита екскурсія Ужгородом: Земський уряд

Відкрита екскурсія Ужгородом: Земський уряд, або сучасна Закарпатська ОДА

29 березня, в рамках традиційних Відкритих екскурсій Ужгородом учасники відвідали колишню будівлю Земського уряду, тобто сучасну Закарпатську обласну державну адміністрацію.
Мукачівський театр показав в Ужгороді "Лізістрату"

Мукачівський театр показав в Ужгороді "Лізістрату"

Виставу "Лізістрата" привезли до Ужгорода спеціально для фестивалю "Березневі коти". Вона стала театральною частиною мистецького фесту, під час якого у різних частинах міста відбувалося чимало локацій. 
Закарпатці в Словаччині презентували книгу про Духновича

Закарпатці в Словаччині презентували книгу про русина Духновича

       Днями, напередодні (30 березня 2015 року) 150-річчя від дня смерті відомого будителя Олександра Васильовича Духновича, автор книги «Олександр Духнович. Сходинки у безсмертя» закарпатський краєзнавець Дмитро Федака разом з директором ужгородського видавництва “TIMPANI” Ярославом Федишиним та  науковим співробітником Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, головою Закарпатської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Михайлом Делеганом презентували книгу українцям Словаччини. 
  • Показанно (1-11 з 11)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com