Усі новини за 02 Квітень 2015

Олександр Черняк бронзовий призер Чемпіонату України

Олександр Черняк здобуває бронзу Чемпіонату України і путівку до Чемпіонату Європи

1—3 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України із дзюдо серед юніорів. Бронзовим призером змагань став ужгородець Олександр Черняк. Крім медалі наш спортсмен здобув право поборотися у Кубку Європи за можливість взяти участь у Чемпіонаті Європи.
Закарпаття тратить 90 млн. через витоки води і тепла

У Закарпатській області втрати через витоки води і тепла досягають 91 млн. гривень на рік

У Закарпатській області втрати через витоки води і тепла досягають 91 млн. гривень на рік, а загалом по Україні цей показник становить понад 90 млрд. гривень.
Офіцинський - чемпіон України з пауерліфтингу

У Луцьку пройшов чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків і жінок, юніорів і юніорок, юнаків і дівчат, в якому взяли участь 230 спортсменів з 20-ти областей нашої держави та міст Києва і Севастополя.