Усі новини за 20 Квітень 2015

Закарпатських пільговиків перевозитимуть безкоштовно

Закарпатських пільговиків перевозитимуть безкоштовно

Про те, як вирішується конфлікт із закарпатськими перевізниками, розповів журналістам під час прес-конференції голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. Йшлося також про отримання субсидій, ЗНО, голів РДА. Мас-медійникам розповіли й про ситуацію із солотвинським солерудником та вирішення ситуації з проявами вандалізму на Закарпатті. 
На Ужгородщині антиугорська провокація

Невідомі пошкодили угорський прапор та дорожні вказівники села Тисаашвань на Ужгородщині

Сьогодні близько 15-ї години з заявою в Ужгородський райвідділ міліції звернулася голова угорськомовного села Тисаашвань Ужгородського району. Жінка  повідомила про пошкодження на будівлі сільського клубу угорського прапора.
Закарпатців стало на 308 чоловік менше

Закарпатців стало на 308 чоловік менше

На 1 березня 2015 року в області, за оцінкою, проживало 1259,3тис.осіб. Упродовж січня - лютого 2015 року відбулося загальне скорочення  населення у кількості 308 осіб, що у розрахунку на 1000 жителів становило 1,5 особи. 
У Мукачеві на очах руйнується палац у стилі класицизму

У Мукачеві на очах руйнується палац у стилі класицизму

У Мукачеві руйнується цінна архітектурна споруда у стилі класицизму - палац Конера. Так, як на листівці, Палац Конера (Ковнера) у Мукачеві виглядав на початку ХХ століття. Сучасний його стан ви також можете побачити на фото.
Партнери Ковача виграють мільйонні тендери на Львівщині

Партнери Ковача виграють мільйонні тендери на Львівщині

ПАТ «Львівобленерго» за результатами тендерів уклало угоди з Львівським управлінням ПАТ «Електро» на роботи з технічного переоснащення ліній і підстанції загальною вартістю 30 млн грн. Про це повідомляють «Наші Гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».
 • Показанно (1-14 з 14)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com