Усі новини за 23 Квітень 2015

Міліція розслідує халатність лікарів на Воловеччині

Закарпатська міліція прореагувала на телесюжет про халатність лікарів на Воловеччині до дитини-інваліда

Сьогодні один із центральних українських телеканалів показав страшний сюжет про те, як лікарі на Воловеччині фактично ігнорували лікування дитини-інваліда і батьки дитини так і не можуть добитися справедливості.
Коломойський не зміг скасувати приватизацію Закарпаттяобленерго

Коломойський не зміг скасувати приватизацію Закарпаттяобленерго

Господарський суд Києва відхилив позов компанії Бізнес-Інвест, яка входить до групи Приват бізнесменів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, про визнання незаконної приватизації в 2012 році 50% енергопостачальної компанії Закарпаттяобленерго, переможцем якої стала компанія Енергетична Україна ТВ (Київ), підконтрольна російському підприємцю Олександру Бабакову (група VS Energy). Про це йдеться в рішенні суду від 10 квітня, оприлюдненому в єдиному судовому реєстрі, повідомляє Bin.ua.
Пішки з Києва до Ужгорода прийшли двоє туристів

Туристи проекту “Пішки довкола України” зайшли в Ужгород

На 53 день своєї мандрівки Антоніна Поліщук й Ігор Литвиненко досягли Ужгорода. Закарпаття стало шостою областю, до якої вони дійшли у рамках свого проекту “Пішки довкола України”. Експедиція почалася з Півночі, триває на Заході, продовжиться на Півдні, Сході, й закінчиться на Півночі. Орієнтовна протяжність пішохідного шляху — 7000 км. Унікальність проекту полягає у тому, що Україну ще ніхто не обходив пішки.
Закарпатські медики звітують про 445 пролікованих бійців

Закарпатські медики звітують про 445 пролікованих бійців

Упродовж перших трьох місяців п.р. у Мукачівському військовому госпіталі проліковано 445 бійців, які повернулися із зони АТО. На сьогодні на лікуванні знаходиться 103 учасники АТО з них 85 із 128-ї гірсько-піхотної бригади.
 • Показанно (1-10 з 10)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com