Усі новини за 28 Квітень 2015

ГК Карпати громлять Хмельничанку

ГК Карпати громлять Хмельничанку

У першому для себе матчі туру ГК "Карпати" легко обіграли сьому команду поточного чемпіонату "Хмельничанку". Вже після перерви ужгородки випереджали суперниць на 14 голів, ведучи в рахунку 25:11. До кінця другого тайму ця різниця лише збільшувалася і в підсумку "Карпати" закинули у ворота суперниць рівно вдвічі більше м'ячів, ніж пропустили — 48:24.
Інкунабули із Закарпаття можуть стати нацнадбанням

Інкунабули із Закарпаття можуть стати нацнадбанням

УжНУ буде клопотати перед Міністерством освіти і науки України про включення колекції інкунабул та рукописних книг Наукової бібліотеки УжНУ до Державного реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання. Таку рішення прийняли сьогодні під час Вченої ради у виші. 
Лазур став деканом юрфаку, а Шандор - завкафедрою соціології

Лазур став деканом юрфаку, а Шандор - завкафедрою соціології і соціальної роботи УжНУ

Сьогодні під час Вченої ради в УжНУ проголосували за нового декана юридичного факультету і завідувачів кафедр. Як ми повідомляли, на посаду декана йшлося про обрання між двома колишніми проекторами - Ярославом Лазурем і Василем Лемаком. Колектив підтримав Ярослава Лазура у переважній більшості голосів. Загалом на засіданні були присутні 64 делегатів. 
В. Калінін: Результати дзюдоїстів покращилися кількісно і якісно

В. Калінін: Результати дзюдоїстів покращилися кількісно і якісно

Дзюдо - олімпійський вид спорту, який має на Закарпатті добрі традиції. Тому найбільш перспективні спортсмени-дзюдоїсти завжди розглядалися як потенційні кандидати на участь в Олімпійських Іграх.
Зимовий сезон закривали на Драгобраті

Зимовий сезон закривали на Драгобраті

На Драгобраті відбувся турнір на призи тренера Йосипа Тура. У змаганнях взяли участь близько 180 юних учасників із різних областей України, Закарпаття представляли спортсмени обласного центру «Інваспорт», дитячо-юнацьких спортивних шкіл ФСТ «Спартак» із Ужгорода, ФСТ «Колос» із Мукачева, а також господарі — спортсмени СДЮШОР смт. Ясіня ФСТ «Україна».
Ужгородські гідранти 1930 року могли працювати донині

Ужгородські гідранти 1930 року могли працювати донині

"Вони наче й однакові, принаймні, колись їх випустили однаковими, але час і 85 років служби зробили з них індивідуальностей. Дата народження точно вказана - 1930, так само як і дата гарантії - 2013. Тобто, більшість із них точно могли б іще функціонувати за умов належного догляду. І пережили б 2013 рік запросто. У мене, наприклад, немає жодних підстав сумніватися в цій гарантії". 
На Закарпатті 22 чиновники можуть бути люстровані

На Закарпатті 22 чиновники можуть бути люстровані

У Реєстрі осіб з усієї України, що підлягають люстрації, йдеться і про 22 закарпатців. Станом на 28 квітня у Реєстрі знаходяться 755 осіб, нові прізвища будуть додаватися, коли надходитиме інформація.
Дерев'яні церкви Закарпаття на старих фото

Дерев'яні церкви Закарпаття на старих фото

Про 55 дерев'яних храмів на Закарпаття йшлося у книзі відомого художника, викладача, автора низки книг, ініціатора громадської акції «Врятуємо церкви Закарпаття" Михайла Сирохмана. Майже з кожним роком час забирає ці архітектурні споруди у нас. Однак деякі із церков збережені за межами краю. Пропонуємо пригадати деякі із відомих нам храмів, які сьогодні існують, але вже не належать закарпатцям. 
  • Показанно (1-12 з 12)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com