Усі новини за 30 Квітень 2015

118 філій будуть ліквідовані, - Квіт в УжНУ

118 філій будуть ліквідовані, - Квіт в УжНУ

«Звертаюся до вас, як до провідного вишу в Закарпатті. Ми повинні відсікти тих, хто не дає вищу освіту», - зазначив Міністр в УжНУ.  Сергій Квіт 30 квітня завітав до вишу з робочим візитом. Розпочав зустріч із того, що розповів, як на власні вуха чув у Сєверодонецьку, як хвалили 128 гірсько-піхотну бригаду. 
В Ужгороді відбувся танцювальний перформанс

В Ужгороді відбувся мультикультурний танцювальний перформанс

Закарпатська обласна бібліотека знову стала місцем креативу, цього разу — танцювального. Вчора, 29 квітня, світ відзначав Міжнародний день танцю. Працівниці бібліотеки постійно організовують творчі заходи, на які збираються багато охочих, вчора ж це був вечір “Dance Like No One Is Watching”.
Ужгород архітектурний: собор, ротонда, синагога і сучасні пам'ятники

Ужгород архітектурний: собор, ротонда, синагога і сучасні пам'ятники

Пропонуємо вам чергову частину захопливої розповіді про Ужгород. На цей раз йдеться про унікальні архітектурні споруди міста. Нагадуємо, що короткий екскурс  в історію підготував для нашого сайту ужгородський педагог Федір Брецко. Попередні частини його статті про Ужгород, а також про Закарпаття читайте в нашій рубриці "Історія". 
5 порад для тих, хто шукає роботу

Закарпатцям від “HR-кав'ярні ”: 5 порад для тих, хто шукає роботу

Якщо ви вже кілька місяців шукаєте нову роботу і все без результатів, то ви, мабуть, робите щось не так. За допомогою спеціалістів з "HR-кав'ярні", кореспондент ProZak записав п'ять корисних порад для тих, хто шукає роботу. Нагадуємо, що вчора ми публікували 5 порад для тих, хто шукає працівника. 
 • Показанно (1-11 з 11)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com