Усі новини за 20 Травень 2015

Відео дня.Абзац! Полювання на бійців АТО у Закарпатті

Відео дня.Абзац! Полювання на бійців АТО у Закарпатті

«Абзац» – інформаційно-розважальна програма "Нового каналу". У випуску за 18 травня його журналісти з’ясовували, хто і чому полює на колишніх бійців АТО в Закарпатті? І куди зникає допомога волонтерів?
В Ужгороді відкривають мобільний планетарій

В Ужгороді відкривають перший на Західній Україні мобільний планетарій

22 травня відбудеться урочисте відкриття мобільного планетарію, який встановлений на базі Лабораторії космічних досліджень УжНУ. Це буде перший на Західній Україні мобільний планетарій.
В Ужгороді мітингують проти нових тарифів (ФОТО)

В Ужгороді мітингують проти нових тарифів (ФОТО)

Сьогодні о 13 годині в Ужгороді розпочався мітинг проти стрімкого зростання тарифів на комунальні послуги. Висловити незгоду з діями влади зібралося приблизно півсотні ужгородців, переважно пенсіонери. Наразі люди збирають підписи проти нових тарифів, вимагають дій влади на місцевому рівні.  
Яких працівників шукають банки

Яких працівників шукають банки

Вже сьогодні на одну вакансію претендує 4-5 претендентів. Пошук роботи ускладнюється тим, що до фахівців банківської справи висуваються досить серйозні вимоги. Серед них вища освіта в сфері економіки або фінансів, досвід роботи 1-3 роки, впевнене знання іноземних мов, законодавства та положень НБУ, а також спеціальних комп'ютерних програм.
  • Показанно (1-9 з 9)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com