Усі новини за 04 Травень 2015

Роберт Мартон кращий молодий боксер України

Роберт Мартон кращий молодий боксер України

28 квітня — 3 травня у Києві проходив Чемпіонат України з боксу серед молоді. У категорії до 91 кг золоту нагороду здобув мукачівець Роберт Мартон, який зараз навчається у Львівському училищі фізичної культури.
Чемпіонат Закарпаття: ФК Ужгород йде без втрат

Чемпіонат Закарпаття: ФК Ужгород йде без втрат

2—3 травня у Чемпіонатах Закарпаття відбулися матчі другого туру. Без втрат йде дебютант Вищої ліги «Ужгород». У другому поспіль поєдинку підопічні Михайла Іваниці з великим рахунком перемагають суперника, залишаючи його без забитих голів.
Як із травня платити за світло, газ і воду

Як із травня закарпатці платитимуть за світло, газ і воду

З травня в Україні почали діяти нові тарифи на комунальні послуги для населення. Тарифи підняли з 1 квітня, однак попередній місяць за світло, газ і воду платили ще за старими тарифами. Із травня буде дещо по-іншому. Тому нагадуємо вам, за скільки сьогодні обійдуться компослуги, бо в ситуації з новими тарифами краще бути попередженим.  
На Закарпатті відкрили маршрут слідами лицарів

На Закарпатті відкрили маршрут слідами лицарів

На Закарпатті розробили власний веломаршрут, який назвали «Слідами закарпатських лицарів». Його склали студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського університету. Самі ж першими і проїхалися цим маршрутом. 
Чому Ужгород привабливий у всі пори року

Чому Ужгород привабливий у всі пори року

Пропонуємо вам передостанню частину істоорії про Ужгород, яку для нашого сайту написав відомий ужгородський історик Федір Брецко. У попередніх частинах йшлося про зародження, архітектуру міста, його досягнення у різні періоди. Сьогодні - про природні бренди Ужгорода, завдяки яким він прекрасний в усі пори року. 
Офісні працівники готові зайнятися ручною працею

Соцопитування: Офісні працівники готові зайнятися ручною працею

В останні роки на українському ринку праці спостерігається явний дефіцит робочих рук. Розвиток інформаційних технологій призвели до збільшення кількості «білих комірців», тоді як робочі спеціальності поступово відходять на другий план. З іншого боку низька конкуренція серед «синіх комірців» дає їм можливість знайти роботу, яка оплачується не гірше, ніж робота офісних співробітників. Особливо це актуально в період кризи, коли становище працівників розумової праці досить хитке, а попит на представників «неофісних» професій, навпаки, зростає. 
 • Показанно (1-8 з 8)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com