Усі новини за 06 Травень 2015

Закарпатський губернатор чи не найбідніший

Біднішим за закарпатського губернатора є лише Тернопільський та Харківський

Серед всіх голів обласних державних адміністрацій голова Закарпатської ОДА Василь Губаль знаходиться на одному з останніх місць.Такі дані оприлюднила "Інфографіка.UA".
Відео дня: Для чого котам їжаки

Відео дня: Для чого котам їжаки

Домашні тварини іноді бувають непередбачені у своїх вчинках. Якещо собаки найчастіше гавкають на їжаків, то коти можуть ставитися зовсім інакше до цих колючих тваринок. Любов виявляється по-різному, іноді саме так, як у цьому відео:)
Шацьких: "До "Говерли" і не підозрював, що таке буває"

Шацьких: "До "Говерли" і не підозрював, що таке буває"

Максим Шацьких не потрапив в заявку своєї команди на матч проти «Динамо». При цьому версії головного тренера В'ячеслава Грозного, віце-президента Олександра Шуфрича і самого футболіста щодо його неучасті в матчі розходяться діаметрально. Інтерв’ю "СЭ" (мовою оригіналу).
Яка ціна на газ для закарпатців з 1 травня

Яка ціна на газ для закарпатців з 1 травня

Як ми повідомляли, з 1 травня почали діяти нові тарифи на комунальні послуги. ПАТ «Закарпатгаз» повідомляє – з 1 травня 2015 року НКРЕКП встановлено нові ціни на газ для промислових споживачів, бюджетних установ та релігійних організацій. 
Як закарпатці будуть купувати автомобілі у Європі

Як закарпатці будуть купувати автомобілі у Європі

У прикордонному Закарпатті купівля автомобілів у Європі стала актуальною з часів кінця СРСР. У той час тримався штучний курс рубля СРСР і закарпатці масово купували старі «волги» та москвичі» у тій таки Словаччині за тисячу-дві рублів. Фактично купувалися автомобілі, які вже повинні були йти на утилізацію.
Виноградівське АТП перешкоджає мобілізації

Виноградівське АТП перешкоджає мобілізації

Закарпатський обласний військовий комісаріат продовжує оголошувати та висвітлювати громадськості області список установ, організацій, посадових осіб, які перешкоджають проведенню заходів 5 черги мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Закарпатської області.
Територія Падіюну в Ужгороді мала належати "Буревіснику"

Територія Падіюну в Ужгороді мала належати спорткомплексу "Буревісник"

На його території спорткомплексу "Буревісник" в Ужгороді мали бути три басейни - один всередині будівлі і два відкриті. Але змінилися партійні керівники і проект лишився на папері. До того ж при будівництві "Буревісника" не врахували можливих повеней, тому в 2001 році корпус суттєво постраждав від води... 
  • Показанно (1-12 з 12)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com