Усі новини за 07 Травень 2015

Чи справедливо закарпатський губернатор отримав догану від президента

Чи справедливо закарпатський губернатор отримав догану від президента

Ще зовсім недавно голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль відвідав прифронтові регіони України. Почаював з бійцями 128-ї Закарпатської бригади,  зробив багато піар-фотографій, які активно розповсюджувала його прес-служба.  Хоча в першу чергу мав би перевірити, як наша область виконує план будівництва захисних споруд. Це нагальна вимога влади.
В суботу "Говерла" може позбавити ШД чемпіонства

В суботу "Говерла" може позбавити ШД чемпіонства

У наступному турі «Говерла» прийматиме «Шахтар». Матч першого кола закінчився з рахунком 4:1. У рамках Чемпіонату та Кубка команди зустрічалися 18 разів: +0=2–16. Голи: 8:47. Перша зустріч у Чемпіонаті відбулася в сезоні 2001/2002. У матчі другого кола, що проходив у Ужгороді, «Шахтар» оформив своє перше чемпіонство, перемігши ужгородців 1:0. У сьогоднішньому матчі «Шахтар» може втратити шанси на здобуття 10-ї перемоги у Прем’єр-лізі. Це станеться, якщо «Динамо» переможе, а «Шахтар» програє.
Як живуть гуцули - розкаже в Ужгороді відома письменниця

Як живуть гуцули - розкаже в Ужгороді відома письменниця (УРИВКИ З КНИГИ)

14 травня до Ужгорода приїде письменниця, перекладач німецькомовної художньої літератури Люба-Параскевія Стринадюк. Вона презентує свою нову книгу "У нас, гуцулів”, яка  складається з автобіографічної повісті “Кємуєш, єк то було” та гуцульської прози “У нас, гуцулів”.
Брудним і неохайним називав Ужгород Шандор Петефі

Брудним і неохайним називав Ужгород Шандор Петефі

На кадастровій карті - фрагмент центральної частини Ужгорода XIX століття. Посеред Торгової площі (нині пл. Ш. Петефі) можна побачити контури будівлі легендарного постоялого двору «Чорний орел», в якому 11 липня 1847 року, по дорозі до своєї коханої, що жила в Трансильванії, зупинявся на нічліг Шандор Петефі. Письменник був не в зхваті від міста, про що свідчать його нотатки. 
Якою була література Закарпаття у минулому столітті

Якою була література Закарпаття у минулому столітті

Доктор історичних наук, професор Роман Офіцинський видав нову книгу «Новітня література Закарпаття». У виданні зібрані статті, рецензії, огляди нариси про людей, які вплинули на літературний процес у Закарпатті ХХ століття. 
Закарпатський мегабренд №8: «Закарпатська кухня»

Закарпатський мегабренд №8: «Закарпатська кухня»

Як ми повідомляли, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття.На цю пропозицію його надихнула стаття відомого вченого, письменника та бізнесмена Володимира Співаковського, який ґрунтовно описав, як мегабренди створюють певний імідж і приносять великі прибутки.Ми вже презентували сім запропонованих Володимиром Мерциним мегабрендів. Цього разу презентуємо мегабренд №8: «Закарпатська кухня».
Закарпатські нардепи по різні боки списку заможності

Закарпатські нардепи Балога та Матвійчук по різні боки списку заможності

"Українська правда" ретельно дослідила декларації про доходи депутатів парламенту і склала свій рейтинг найзаможніших та найбідніших депутатів. «Найбагатшими ми вважали депутатів, дохід яких за 2014 рік склав більше 10 млн гривень. Із таким доходом у Раді 22 депутати. Найбіднішими - дохід яких менше 20 тис гривень на рік. Таких - 20 депутатів», -- пише «Українська Правда».
 • Показанно (1-8 з 8)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com