Усі новини за 11 Червень 2015

Говерла: Невизначеність ціною в майбутнє

Говерла: Невизначеність ціною в майбутнє

Важко знайти в українському футболі більш неоднозначну команду, аніж ужгородська "Говерла". Клуб, яким керує сімейство Шуфричів, настільки закритий, що експерти, вболівальники та журналісти частіше за все просто висувають припущення, а не констатують факти. "Говерла" протягом сезону не раз опинялася в центрі уваги спортивних ЗМІ, але до кінця розібратися у всіх процесах, що відбуваються в ужгородському клубі, не зумів, напевно, ніхто.
«Закарпатавтотранс» оштрафували на 68 тис.

«Закарпатавтотранс» оштрафували через пільговиків

   Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України завершило розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку ВАТ «Закарпатавтотранс».
Міліція розповіла подробиці згвалтування циганами вагітної дівчини в Ужгороді

Міліція розповіла подробиці згвалтування циганами вагітної дівчини в Ужгороді

Як ми повідомляли, вчора в Ужгороді троє циган згвалтували 17-річну дівчину, яку у непритомному стані відправили до лікарні. Лікарі виявили, що дівчина на другому місяці вагітності.
Ужгородський поет Сурнін видав нову збірку поезій

Ужгородський поет Сурнін видав нову збірку поезій

В ужгородському поліграфічному центрі  «Ліра» побачила світ нова поетична збірка Володимира Сурніна «Неразлюбимая». Книга складається з семи глав. Дві з них відають про Високе Кохання, інші – про красу нашої рідної неповторної природи, громадянську позицію автора, історію, дружбу. Тут присутні гумор, побут і навіть… езотерика. 
Чи страждають українки від сексизму

Чи страждають українки від сексизму

Вчора Ужгород сколихнула жахлива новина про згвалтування дівчини, яка перебувала на 2 місяці вагітності. На щастя, гвалтівників піймали. Однак дискримінація жінок і пряв до них агресії, насильства, на жаль, виявляється не тільки у таких випадках. Для України є актуальним питання дискримінації за ознакою статі, яка отримала назву «сексизм».
  • Показанно (1-7 з 7)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com