Усі новини за 17 Червень 2015

В першому турі "Говерла" прийме "Дніпро"

В першому турі "Говерла" прийме "Дніпро"

Сьогодні відбулися збори учасників УПЛ. За його підсумками прийнято рішення зіграти новий чемпіонат сезону 2015/2016 у форматі попереднього — 14 команд у два кола. За таку формулу проголосували 9 з 14 учасників УПЛ. Проти були представники «Шахтаря» і «Зорі». Делегати від донецького «Металурга», «Дніпра» та «Волині» на зборах не були присутні. Новий чемпіонат тепер називатиметься Ліга «Парі-Матч».
Дзвін із Закарпаття, вагою 2 т., досі дзвонить у Дебрецені

Дзвін із Закарпаття, вагою 2 т., досі дзвонить у Дебрецені

Двін виготовив закарпатський майстер Ференц Еґрі (угор. Ferenc Egry) — власник підприємства з виготовлення дзвонів у селі Малі Геївці (нині Ужгородський район). Його продукція реалізовувалась не тільки на локальному рівні, але і на ринках усієї Східної Європи. Географія та об'єми виробництва вражають. Тільки для Мукачівської єпархії було відлито дзвони для 184 храмів.
Відео дня: В ужгородському кар’єрі знайшли автомобіль

Відео дня: В ужгородському кар’єрі знайшли автомобіль

Ужгородець Вадим Колесник пірнув з відеокамерою на дно Ужгородського карєру. Хлопець виявив на дні автомобіль. Автомобіль пролежав там вже доволі давно, бо весь вкритий водорослями та мулом.
Фільм про закарпатського силача можуть заборонити

Фільм про закарпатського силача можуть заборонити

Ми повідомляли, що головний герой фільму про закарпатського силача розважав ЛНРівців.  Згідно з положеннями закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» підпадають під заборону будь-які фільми (аудіовізуальні твори), «в яких міститься популяризація, агітація, пропаганда тощо будь-яких дій правоохоронних органів, збройних сил, інших збройних, військових чи силових формувань держави-окупанта».
Як розуміти "Маленького принца" - М. Рошко

Як розуміти "Маленького принца" - М. Рошко

Казка "Маленький принц" - постмодерністський твір, який потрібно вміти розкодовувати. Як навчитися читати знаки цього твору, а також що хотів сказати нам А. де Сент-Екзюпері у цій казці - розповідає під час лекції декан факультету іноземної філології, доцент, літературознавець-американіст, член Національної спілки письменників, лауреат літературної премії «Коронація слова», двічі лауреат літературної премії Ф. Потушняка, член Національної спілки журналістів, депутат Ужгородської міської ради, Лідер року-2007, один із 100 найвпливовіших людей Закарпаття у 2010 році, лауреат першого всеукраїнського телефестивалю 2006 року Михайло Рошко. 
  • Показанно (1-7 з 7)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com