Усі новини за 02 Червень 2015

7 медалей на ЧУ з боксу, що проходив в Ужгороді

В Ужгороді завершився Чемпіонат України серед юнаків, який тривав з 25 по 31 травня (Фоторепортаж)

25—31 травня в Ужгороді проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків. Представники Закарпаття здобули сім медалей. Золоті нагороди вибороли Максим Каналош (54 кг) та Юрій Попелич (41,5 кг). Бронзові — Артем Горват та Петро Бандусяк у категорії 72 кг, Владистав Плеша (46 кг), Мілан Павльо (40 кг) і Микита Салахеєв (35,5 кг).
ФК "Ужгород" закріплюється на першому місці

ФК "Ужгород" закріплюється на першому місці

ФК «Ужгород» здобуває чергову перемогу і залишається єдиною командою в Чемпіонатах Закарпаття, яка після 5-ти турів йде зі стовідсотковим результатом. Крім того команда з обласного центру ще не пропустила жодного голу, забивши при цьому 15 м’ячів. В наступному турі Вищої ліги «Ужгород» зустрічається з другою командою поточного чемпіонату «В. Бийгань», яка в минулому турі втратила очки у матчі з «Дийдо».
Яким є Закарпаття ХХ століття у підручниках з історії

Яким є Закарпаття ХХ століття у підручниках з історії

  Двадцятирічний період перебування Закарпаття під назвою Підкарпатська Русь в складі Чехословаччини (1919–1939), мабуть, є єдиним винятком майже повноцінного представлення краю в загальній історії України учням 10-класу. Однак, лише майже. Одразу в трьох шкільних підручниках авторства Федора Турченка, Станіслава Кульчицького та Юрія Шаповала, Надії Гупан та Ольги Пометун, Закарпаття вперше представлено окремим розділом чи параграфом. За обсягом вони майже дорівнюють всім попереднім сюжетним вставкам («обрізкам із відрізків») з історії Закарпаття починаючи від Королівської стоянки раннього палеоантропа і до розпаду Австро-Угорщини. Та було б усе гаразд, якби не було так кепсько із змістом викладеного фактичного матеріалу...
Хто стоїть за «Тарифними майданами» в Закарпатті

Хто стоїть за «Тарифними майданами» в Закарпатті

Про необхідність підняття тарифів в Україні говорилося давно, однак жоден уряд не знаходив в собі духу провести тарифну реформу, бо це означало б втрату підтримки електорату , соціальний вибух і, відповідно, втрату влади на найближчих виборах.
Ю. Винничук про Закарпаття, новий роман і національну ідею

Юрій Винничук про Закарпаття, новий роман і національну ідею

  Юрія Винничука представляти немає потреби. Крім його відомих романів «Танго смерті», «Діви ночі», «Весняні ігри в осінніх садах», укладених антологій і журналістських статей, чималої популярності письменнику додав його вірш «Убий під@раса», написаний у час правління Януковича. 
 • Показанно (1-9 з 9)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com