Усі новини за 27 Червень 2015

Як вирішити екологічну проблему Перечина?

Як вирішити екологічну проблему Перечина?

Лісохімічний комбінат вже 112 років діє у цьому місті. Джерело робочих місць і стало причиною поганої екології. Комбінат викидає відходи деревного вугілля, які осідають на поверхню. Називають і формальдегідні випари, а також викиди у річку. Потічок навіть дістав назву "смердячка". Проблему приховують, аби вона не набула резонансу. До того ж, сьогодні санепідстанція не перевіряє підприємство, бо в країні накладено мораторій на такі перевірки. 
До Дня Конституції України відзначили відомих закарпатців

До Дня Конституції України відзначили відомих закарпатців

У п’ятницю, 26 червня, у Закарпатській ОДА відбулися урочистості з нагоди 19-ї річниці Конституції України та 70-ї річниці Возз’єднання Закарпатської України з Україною. Опісля хвилини мовчання за всім, хто віддав життя за Україну та виконання Державного гімну та виступів перших осіб краю – голови Закарпатської ОДА Василя Губаля та голови облради Володимира Чубірка відбулося відзначення закарпатців, чиї талант, сили і труд спрямовані на розвиток краю та країни.
Вихідні: "Гамора", “LakeLikeFest” і "Відкрита ніч"

Вихідні на Закарпатті: "Гамора", “LakeLikeFest” і "Відкрита ніч"

  Унікальні фести ковалів і картоплі тривають цими вихідними. За враженнями їдьте у закарпатську глибинку. А якщо плануєте залишатися в Ужгороді, то можете відпочити на “LakeLikeFest”, подивитися фільми під час "Відкритої ночі", піти на традиційну відкриту екскурсію чи насолодитися виставкою "Богородиця". ProZak бажає хороших вихідних!)
  • Показанно (1-4 з 4)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com